beach pro tour challenge

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „beach pro tour challenge“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „beach pro tour challenge“.

Pergale turnyrą Kinijoje pradėjusios Paulikienė ir Raupelytė žengė į aštuntfinalį

Kinijoje prasidėjusį „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyrą sėkmingai pradėjo Lietuvos čempionės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė. Lietuvos sportininkės B grupės pusfinalyje 2-1 (19:21, 23:21, 15:8) įveikė prancūzes Clemence Vieirą ir Alinę Chamereau. Vėliau akistatoje dėl pirmosios vietos grupėje M. Paulikienė ir A. Raupelytė po atkaklios kovos 1-2 (21:16, 19:21, 11:15) pralaimėjo antroms pagal skirstymą šveicarėms Esmee Bobner ir Zoe Verge-Depre.
2023-11-03

Varšuvoje – permainingas Lietuvos paplūdimio tinklininkių startas

Penktadienį dvi Lietuvos moterų komandos startavo Varšuvoje (Lenkija) vykstančiame „Beach Pro Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre. Seserys Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės bei Ievos Dumbauskaitės ir Skalvės Križanauskaitės duetas pateko į tą pačią B grupę, tačiau tarpusavio akistatos išvengė.
2023-09-08

Seserys Grudzinskaitės pateko į „Beach Pro Tour“ turnyro Graikijoje pagrindines varžybas

Graikijos Ioso saloje prasidėjusiame „Beach Pro Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre kvalifikacijos barjerą sėkmingai įveikė lietuvės seserys Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės. Dėl turimo reitingo lietuvėms nereikėjo žaisti pirmajame atrankos rate, o antrajame mūsiškių laukė akistata su japonėmis Shion Tsubouchi ir Maho Yabumi. Po atkaklios 47 min. trukusios kovos Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės iškovojo pergalę 2-0 (24:22, 22:20). Pagrindinėse varžybose dalyvaus 16 porų.
2023-06-21

Tinklininkės Paulikienė ir Raupelytė turnyrą Jūrmaloje baigė devintoje pozicijoje

Sekmadienį Jūrmaloje (Latvija) finišavo „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyras, kurio prizų fondą sudarė 150 tūkst. JAV dolerių. Geriausiai iš lietuvių pasirodžiusi Monikos Paulikienės ir Ainės Raupelytės pora pasirodymą baigė aštuntfinalyje. Kovoje dėl vietos ketvirtfinalyje lietuvės 0-2 (14:21, 14:21) pralaimėjo kanadietėms Melissai Humanai-Peredes ir Brandie Wilkerson. Pastarosios vėliau tapo turnyro nugalėtojomis.