Žilvinas Užkuraitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Žilvinas Užkuraitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Žilvinas Užkuraitis“.

Plokščios žemės teorija tikintis Žilvinas laisvalaikiu baido vaiduoklius: štai, kaip jis tai padaro

Žmonės tiki visokiais keistais dalykais. Tik kiek iš jų ryžtasi savo tikėjimą įprasminti garindami actą? Žilvinas Užkuraitis tiki, kad žemė plokščia, o už jos ribų tebegyvena dinozaurai. Tiki, kad pučiant kriauklių dūdas išvaikomi vaiduokliai. Dar tiki, kad acto garinimas valo dangų nuo „chemtreilų“ – taip saugo žmones ir žemę.

Filosofas apie vadinamuosius suverenus: šis judėjimas plinta tarp žmonių, kurie turi finansinių problemų

Kaune tris savo vaikus pagrobę Mindaugas ir Ieva Vilčinskai save vadina suverenais. Jie nesilaiko Lietuvos Respublikos įstatymų, atsisakė savo asmens dokumentų, neleido vaikų į mokyklą. Valstybės saugumo departamento duomenimis, panašia filosofija remiasi dar keli šimtai lietuvių. Kaip atsirado šis „suverenų“ judėjimas ir kokį pavojų kelia, atsako Vilnius TECH filosofijos lektorius Alfredas Buiko.

Garsus Lietuvos vegetaras rėžė: valgantys mėsą rizikuoja savo seksualine orientacija

Vartojantys mėsą rizikuoja pakeisti savo seksualinę orientaciją, ar tai tikrai gali būti tiesa? Vegetaras, ajurvedinės mitybos specialistas Žilvinas Užkuraitis tikina, kad būtent mėsos vartojimas sukelia vyriškų ir moteriškų hormonų dibalansą, dėl ko stipriosios lyties atstovai tampa moteriški, o moterys atvirkščiai – vyriškėja ir tai daro įtaką seksualinei orientacijai. „Juk mėsa skirstoma į dvi lytis: vyrišką ir moterišką, o lytį lemia hormonai.
2018-09-04

Žinomi maisto ekspertai išsakė nuomonę apie nesmurtinio maisto kavines Lietuvoje

Vegetarai ir veganai viešojo maitinimo įstaigose turi vis daugiau pasirinkimų nei garnyras. Be to, kuriasi daugiau specializuotų kavinių ir restoranų, kur mėsos, žuvies, kiaušinių ir kartais net pieno – nė kvapo. Kampanijos ,,Augalybė“ duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra maždaug 60 vegetariškų arba veganiškų kavinių, o jų poreikis sparčiai auga.
2017-09-21

12 alternatyvų kiaušiniui kepiniuose

Dažnai konditerijoje vištos kiaušinis – neatsiejama dalis. Tačiau ajurvedinės mitybos specialistas Žilvinas Užkuraitis šio ingrediento nenaudoja ir siūlo daugiau nei 10 alternatyvų. Vegetarinės virtuvės eksperto teigimu, yra daug pilnaverčių, tą pačią funkciją atliekančių alternatyvų, tad primityvu visada naudoti tik kiaušinį. ,,Čia gal įpratimas, toks sovietmečio reliktas, kiaušinių, paukščių pramonės pasiekimas.
2017-08-10

Vegetaras Žilvinas Užkuraitis apie keblumus, kurie ištinka atsisakius mėsos

Vis didėjančios vegetarų gretos, atrodo, mums jau neturėtų kelti nuostabos. Vegetarais tapę draugai, aplink sparčiai dygstančios specialiai vegetarams skirtos parduotuvės bei restoranai, gausybė mokymų, knygų, mokančių, kaip atsisakius tam tikrų maisto produktų savo organizmą aprūpinti reikiamomis medžiagomis – tai tik maža dalis faktorių, skatinančių plėstis vegetarų gretoms. Nors ši mityba tapo itin populiari, vegetarams vis dar tenka susidurti su įvairias keblumais.
2016-11-14

„Prieš srovę“ tyrimas: ar valgome fekalijomis prifarširuotą mėsą?

Netyčia kavinukėje nugirstas pokalbis sukėlė ne tik smalsumą, bet ir pasipiktinimą. Verslininkas guodėsi pašnekovui, kad Lietuvoje jau niekas nebeperka tų senos technologijos aparatų, galinčių į mėsą prileisti visokio šlamšto ir iš vieno kilogramo pagaminti du kilogramus. Dabar užsakovų poreikiai, neva, tokie, kad tenka ieškoti naujausių technologinių linijų: iš vieno kilogramo padarančių jau ne du, o visus tris kilogramus.

Manekenė E. Terekaitė: Negalime leisti politikams mėgautis medžioklėmis

10 metų svečiose pasaulio šalyse modeliu dirbanti Eglė Terekaitė ir kelios dešimtys sveiką gyvenimo būdą, vegetarizmą ir jogą propoguojančių bendraminčių Rasos šventės proga pasirašė po medžiotojams skirtu laišku.
2012-06-26
Į viršų