#ecochallenge


Konkursas pasibaigęs

Konkurso sąlygos:
1. Konkursas vyksta gegužės 15 d. iki birželio 15 d. imtinai tv3.lt svetainėje.
2. Konkurse dalyvauti gali visi Lietuvos mokyklų moksleiviai nuo 1 iki 12 klasės.
3. Konkurse gali dalyvauti mokiniai, atstovaujantys savo klasę (dviems ir daugiau klasių jungtis negalima).
4. Vienos konkurse dalyvaujančios klasės atstovas gali pateikti vieną nuotrauką.
5. Balsavimas gali vykti tik iš lietuviško IP adreso iki birželio 15 d.
6. Jaunesni nei 18 (aštuoniolikos) metų asmenys registruodamiesi dalyvauti konkurse (teikdami nuotrauką asmeniškai ar klasės vardu) patvirtina, kad yra gautas tėvų, globėjų ar rūpintojų sutikimas (įskaitant sutikimą viešinti atvaizdą) bei kad tėvai, globėjai ar rūpintojai susipažino su taisyklėmis.
7. Dalyviai, prieš įkeldami nuotrauką, privalo susipažinti su taisyklėmis ir su jomis sutikti, pažymėdami varnelę prie teiginio „Susipažinau su taisyklėmis ir su jomis sutinku“:


Konkurso užduotis:
1. Mokiniai turi nusifotografuoti taip, jog matytusi aplinkos tvarkymosi akimirkos (šiukšlių rinkimas, gėlių, medžių sodinimas, daržų ravėjimas, žolės pjovimas ir t.t.);
2. Užpildyti tv3.lt esančią dalyvio anketą ir įkelti nuotrauką iki birželio 15 d.
3. Dalytis šia nuotrauka su draugais savo asmeniniuose profiliuose ir surinkti kuo daugiau balsų.

 

Prizai konkurso nugalėtojams:

1. 1 vieta – kiekvienas laimėjusios klasės moksleivis gaus po Xiaomi Redmi 5 telefoną bei konkurso rėmėjo „RASA“ dovanas: marškinėlius ir „RASOS“ vaisvandenius (5 pakuotės po 24vnt.).
2. 2 ir 3 vietos - moksleiviai laimės konkurso rėmėjo „RASA“ dovanas: marškinėlius ir „Rasos“vaisvandenius (5 pakuotės po 24vnt.).


Konkurso nugalėtojų atranka:

1. Konkurso dalyviai tv3.lt puslapyje rinks balsus;
2. Iš 10 daugiausiai balsų surinkusių klasių, konkurso rėmėjas „RASA“ išrinks 3 originaliausias, šmaikščiausias klasių nuotraukas, kurios bus apdovanotos nuostabiais prizais.
3. Laimėtojai bus informuojami asmeniškai el.paštu arba kontaktiniu telefonu ir paskelbti tv3.lt portale iki birželio 20 d.
4. Nugalėtojų klasė turės pateikti klasės moksleivių vardinį sąrašą su mokyklos administracijos antspaudu ir parašu.

 

Kita svarbi informacija
1. Laimėtojai turi atsiliepti per savaitę nuo informacijos apie laimėjimą gavimo dienos.
2. Prizas į pinigus nekeičiamas.
3. Laimėtojai bus skelbiami internete tv3.lt portale.
4. Žaidimo organizatorius – UAB „Tipro Group“, el. Paštas: [email protected]
5. UAB „Tipro Group“ pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo keisti žaidimo taisykles.
6. Konkurso dalyviai žino, sutinka ir leidžia, kad konkurso metu pateikti jų asmens duomenys būtų naudojami konkursui organizuoti ir vykdyti, įskaitant laimėtojo atranką, laimėtojo viešą paskelbimą, ir būtų tvarkomi statistikos ir kitais įstatymų leidžiamais tikslais. Konkurso dalyvis taip pat sutinka, kad konkursui pateikta nuotrauka/os būtų viešai skelbiama bei prieinama UAB All Media Lithuania valdomose interneto svetainėse ir/ar valdomose platformose (www.tv3.lt ir kt.). Konkurso dalyvis gali atsisakyti, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, siųsdamas prašymą panaikinti jo duomenis el. paštu: [email protected]

 

 

SUPER PRIZAS VISAI KLASEI -
kiekvienam moksleiviui po XIAOMI REDMI 5 mobilų telefoną! 

XIAOMI REDMI 5 telefonas pasižymi šiuolaikišku dizainu bei dailiais išlenkimais. Net 5.7 colių IPS LCD Full screen ekranas ypač tinkamas filmams bei vaizdo žaidimams. Galingas 14 nm Qualcomm® Snapdragon™ 450 aštuonių branduolių procesorius žaidimus perkels į visai naują lygmenį. Puiki naujiena - žaidimais galėsite mėgautis taupydami telefono bateriją.

Preciziškai poliruotas stiklas sumažina ekrano dužimo riziką net 30%, o užapvalinti kampai apsaugo ekraną, jei telefonas nukrenta ant žemės kampu.

12 MP kamera ir dideli 1.25 μm pikseliai pasirūpins, kad džiaugtumėtės dėl kiekvienos nuotraukos kokybės. 5 MP priekinė kamera bei LED švieselė ir speciali Beautify 3.0 funkcija leis daryti puikias asmenukes. Fotografavimui nesutrukdys net ir prieblanda, nes su XIAOMI REDMI 5 kamera išgausite aiškų, ryškų vaizdą net prasto apšvietimo sąlygomis.
Telefonas palaiko 4G FDD-LTE ir DUAL SIM. 

 

 

   
Laimės 3 klasės. Kiekvienos klasės moksleivis gaus „RASA“ firminius marškinėlius.

Laimės 3 klasės. Kiekviena klasė gaus po 5 pakuotes (120vnt.) „RASA“ vaisvandenių.

Vaisvandeniuose „RASA“ yra dar daugiau vitaminų ir mažiau cukraus! „RASA“ apelsinų skonio gėrimas pripildytas B grupės vitaminais – B3, B5, B6, B9, B12 bei vitaminu H! Apelsinų skonio limonado sudėtyje cukraus kiekis yra toks mažas, kad jo daugiau net piene! Maloniai nustebino? Taip, tai „RASA“ - SKANU, KAS SAVA. SKANU, KAS LIETUVIŠKA

 

Konkursas baigėsi, skelbiame nugalėtojus: 

(su nugalėtojais susisiekta el. paštu)

1 VIETA - Šakių raj. Lukšių V.Grybo gimnazija, 5 b klasė

2 VIETA - KTU Vaižganto progimnazija, 5 a klasė

3 VIETA - Šiaulių Dainų progimnazija, 6 b klasė

 

 

 

 

Į viršų