Bioinnovation testas

 

Skelbiame laimėtojus!

 

PAGRINDINIS PRIZAS –  net 3 procedūros BEAUTY KITCHEN grožio salone atiteko - dainora****[email protected]

 

Po 1-ą aparatinę akių atkuriamąją procedūrą BEAUTY KITCHEN grožio salone laimėjo  - bv.****[email protected], m.***[email protected], ****[email protected]

 

BIO INNOVATION paakių serumas atiteko:

****[email protected]
lilija****[email protected]
****[email protected]
giedre.****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
dli****[email protected]

 

Sveikiname!

KONKURSO TAISYKLĖS

 

Konkurso sąlygos:

 
1. Konkursas vyksta tv3.lt svetainėje – nuo 2020 m. rugpjūčio 6d. iki rugsėjo 30 d.
2. Dalyvauti konkurse galite atlikdami testą tv3.lt tinklalapyje specialiame konkurso polapyje https://www.tv3.lt/bioinovation-testas.
3. Laimėtojų paskelbimas: 2020 m. spalio 1 d. tv3.lt tinklalapyje.
 
Dalyvavimo konkurse sąlygos:


1. Konkurso dalyviu tampama atlikus testą tv3.lt ir nurodžius savo kontaktinį el.paštą.
2. Konkurso metu surinkti duomenys gali būti naudojami rinkodaros tikslais tiek organizatorių, tiek projekto rėmėjų.

 

Prizai konkurso nugalėtojoms:


1. PAGRINDINIS PRIZAS - 1 laimėtojui atiteks net 3 procedūros - aparatinė jauninanti ir stangrinanti veido procedūra CATIO DELUX Mary Cohr.

2. 3 laimėtojams atiteks po 1-ą aparatinę akių atkuriamąją procedūrą CATIO EYE LIFT Mary Cohr.

3. 8 laimėtojams atiteks paakių serumas BIO INNOVATION.
 
 Konkurso nugalėtojų atranka:
 
1. Tv3.lt konkurso laimėtojai bus paskelbti 2020 m. spalio 1 d. tv3.lt tinklalapyje. 
2. Burtu keliu bus atrinkti 12 nugalėtojų. Laimėtojai bus asmeniškai informuojami el. paštu. Taip pat, jie bus skelbiami internete tv3.lt portale konkurso polapyje.
3. Visi akcijos dalyviai sutinka, kad laimėjimo atveju jų vardai bus skelbiami.
4. Nugalėtojui neatsiliepus per savaitę nuo laiško gavimo dienos, prizas pereina konkurso organizatoriui.
5. Prizai į pinigus nekeičiami. 

 

Kita svarbi informacija:
 
1. Laimėtojai turi atsiliepti per savaitę nuo informacijos apie laimėjimą gavimo dienos.
2. Prizas į pinigus nekeičiamas.
3. Laimėtojai bus skelbiami internete tv3.lt portale.
4. Balsuodamas už dalyvius ir pateikdamas prašomus duomenis asmuo patvirtina, kad yra informuotas ir sutinka, kad jo asmens duomenys (elektroninio pašto adresas) būtų UAB All Media Digital kaip duomenų valdytojo, tvarkomi konkurso organizavimo ir vykdymo tikslu konkurso vykdymo metu ir 1 mėnesį po visų konkurso prizų laimėtojų paskelbimo dienos. Konkurso dalyvis privalo pateikti nurodytus asmens duomenis, nes jie būtini konkurso organizavimui ir vykdymui. Nepateikdamas nurodytų asmens duomenų, konkurso dalyvis negalės būti konkurso organizatoriaus identifikuotas ir negalės dalyvauti konkurse. Konkurso dalyvis bet kuriuo jo asmens duomenų tvarkymo laikotarpio metu gali raštu kreiptis į konkurso organizatorių ir atšaukti duotą sutikimą (kuris duotas tampant konkursi dalyviu) dėl jo asmens duomenų tvarkymo konkurso organizavimo ir vykdymo tikslu, pareikalauti susipažinti su tvarkomais jo asmens duomenimis, ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, reikalauti sunaikinti savo asmens duomenis, sustabdyti (išskyrus saugojimą) savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi neteisėtai. Konkurso dalyvis informuojamas, kad atšaukęs savo sutikimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo konkurso organizavimo ir vykdymo tikslu, pateikęs reikalavimą sustabdyti jo asmens duomenų tvarkymo veiksmus ar pateikęs prašymą sunaikinti jo asmens duomenis, kartu laikomas automatiškai, besąlygiškai ir be jokio papildomo įspėjimo nutraukusiu savo tolesnį dalyvavimą konkurso ir neturinčiu galimybės laimėti konkurso prizus.
5. Konkurso organizatorius – UAB All Media Digital, el. paštas: [email protected]
6. Konkurso rėmėjas ir prizų steigėjas – Vaistinių tinklas „Camelia“.
7. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti taisykles ir dalyvavimo sąlygas iš anksto apie tai nepranešus.

 


 

PAGRINDINIS PRIZAS – 1 laimėtojui atiteks net 3 procedūros BEAUTY KITCHEN grožio salone – aparatinė jauninanti ir stangrinanti veido procedūra CATIO DELUX Mary Cohr. Prizo vertė – 237 €

 

 

Procedūros eiga (1 val. 30 min.):
- giluminis valymas su šilumos energijos termo kauke,
- tikslinių gelių įvedimas dinaminės jonizacijos pagalba,
- audinių drenažas,
- stangrinanti raumenų stimuliacija žemo dažnio moduliuota srove.

 

Procedūra atliekama naudojant estetinės medicinos aparatą CatioVital Cellular Energy, kuris atkuria jaunos odos ląstelių aktyvumą ir sprendžia odos senėjimo problemas.
Moksliškai įrodytas efektyvumas ir rezultatai iškart po procedūros: padidintas ląstelių energijos kiekis ir paspartėjęs jų atsinaujinimas, sutankintas kolageno tinklas, sustorintas epidermis, padidintas veido raumenų tonusas, pakeltas ir suformuotas veido ovalas.
Akivaizdžiai atsigavęs ir atjaunėjęs veidas, atstatytas veido kontūras ir išryškėję bruožai.

 

 

3 laimėtojams atiteks po 1-ą aparatinę akių atkuriamąją procedūrą BEAUTY KITCHEN grožio salone CATIO EYE LIFT Mary Cohr. Prizo vertė – 45 €

  

 

Procedūros eiga (40 min.):
- tikslinis akių zonos masažas su specialiu kremu-serumu,
- aparatinis stangrinamasis akių zonos raumenų stimuliavimas,
- akių kaukė.

 

Sumažintos raukšlės, pakelti vokai, atstatytas kontūras, sumažinti paburkimai ir pašviesinti patamsėjimai, pastangrinta, tonizuota, atgaivinta ir prisotinta oda. Akys vėl žiba!
 

 

8 laimėtojams atiteks paakių serumas BIO INNOVATION.

 

- Nuo Viduramžių naudojamas natūralus rožių žiedų vanduo jau daug amžių laikomas tobulu grožio vandeniu, nes švelnina ir apsaugo odą nuo raukšlių.
- Natūralus italinio šlamučio žiedų vanduo suaktyvina kraujo cirkuliaciją odoje ir sumažina jos raudonį bei ratilus aplink akis. Šis vanduo sutraukia, tonizuoja ir stangrina audinius.
- Natūralus granatų ekstraktas: granatų vaisių luobelėje yra 22–33 % taninų, visų pirma elago rūgšties, kuri turi savybę sutraukti odą. Sutraukus poras oda tampa lygesnė. Taninai taip pat yra antioksidantai, t.y., priemonė kovoti su kenksmingu laisvųjų radikalų poveikiu, atsiradusiu dėl saulės ir taršos.
- Natūralus alavijas: švelnina, drėkina ir ramina.
- Natrio hialuronatas- hialurono rūgštis, kuri lieka odos paviršiuje ir sudaro porų neužkemšančią visiškai biologiškai suderinamą plėvelę, kuria galima kompensuoti nedidelį vandens praradimą ir išlaikyti odą drėgną, ją padaryti švelnesnę ir minkštesnę.
- Hialurono rūgštis, prasiskverbia į giliuosius odos sluoksnius ir pagerina odos biomechanines savybes. Oda tampa tvirtesnė ir stangresnė.
- Saccharomyces cerevisiae (alaus mieliagrybių) ekstraktas suteikia odai energijos, gerina deguonies patekimą į ląsteles ir aktyvina mikrocirkuliaciją.
- Rhodiola rosea (rožinės rodiolos) šaknų ekstraktas vertingas dėl to, kad šis retas augalas pasižymi gebėjimu prisitaikyti bei skatina lipolizę. Šios dvi veikliosios medžiagos padeda akivaizdžiai sumažinti po akimis esančius „maišelius“ ir ratilus, žvilgsnis atrodo pailsėjęs ir švytintis.

 

98,8 % sudedamųjų dalių yra natūralios
72,2 % visų sudedamųjų dalių užauginta ekologiniuose ūkiuose
„COSMOS ORGANIC“ patvirtina „ECOCERT GREENLIFE“ pagal „COSMOS“ nuorodų sistemą, skelbiamą svetainėje http://COSMOS.ecocert.com
Pagaminta Prancūzijoje. 

 


 

 

 

APIE BIO INNOVATION KOSMETIKĄ

 

- BIO INNOVATION produktai yra EKOLOGIŠKI, turintys oficialų Europos Sąjungoje ekologiškų kosmetikos gaminių sertifikatą COSMOS, todėl yra labai aukštos kokybės.

- BIO INNOVATION linijos kosmetikos sudėtyje esantis taukmedžio sviestas, argano, makadamijų, simondsijų aliejus, bambukų ekstraktas, rožių žiedų hidrolatas ir daugelis kitų natūralių medžiagų sudaro daugiau kaip 98 proc. visų ingredientų.

- Visi BIO INNOVATION produktai yra be silikonų, sintetinių dažiklių, mineralinių aliejų bei parabenų.

- Priemonės skirtos moterims, ieškančioms kokybiškos ir patikimos kosmetikos, kuri atitiktų ekologiškos kosmetikos lūkesčius.

 

Oficialus platintojas Lietuvoje mažų kainų vaistinė „Camelia“.

 

 

 

PRODUKTAI

 

Balzamas lūpoms BIO INNOVATION - Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių ar sintetinių kvapiųjų medžiagų.

 

Rutulinis dezodorantas BIO INNOVATION - Ekologiškų ramunėlių vanduo garsėja savo gaivinamosiomis, raminamosiomis ir valomosiomis savybėmis. 

 

Intymios higienos gelis BIO INNOVATION - Švelnios sudėties intymios higienos gelis-prausiklis. Naudojant alaviją sudrėkinama gleivinė ir užtikrinamas jos komfortas.

 

Dieninis kremas BIO INNOVATION - Kremas skirtas drėkinti normaliai ir mišriai odai: neriebus, skystos tekstūros, todėl lengvai prasiskverbia, oda tampa minkšta ir švelni, subtiliai kvepia. 

 

Naktinis kremas sausai odai BIO INNOVATION - Šiuo kremu rekomenduojama tepti sausą, labai sausą ar brandžią odą. 

 

Senėjimą stabdantis kremas su antioksidantais BIO INNOVATION - Nuo Viduramžių naudojamas natūralus rožių žiedų vanduo jau daug amžių laikomas tobulu grožio vandeniu, nes švelnina ir apsaugo odą nuo raukšlių.

 

Lyginamasis kremas biustui BIO INNOVATION - Natūralus rožių žiedų vandens hidrolatas: švelnina, tonizuoja odą, suteikia švytėjimo. Gaivina ir sutraukia odos poras bei apsaugo nuo raukšlių.

 

Micelinis losjonas BIO INNOVATION - Šiuo losjonu labai švelniai nuvalomas makiažas nuo veido ir akių. Galima nuvalius nenuplauti. 

 

Natūralus aviečių kvapo kūno pienelis su kakava BIO INNOVATION - Skystos tekstūros pienelis greitai ir lengvai prasiskverbia į odą ir ją pamaitina, nes jo sudėtyje gausu augalinių aliejų (saldžiųjų migdolų aliejaus, sezamų aliejaus, saulėgrąžų aliejaus ir kakavos sviesto).

 

Valomosios putos BIO INNOVATION - Natūralus aliejinių kopūstpalmių vaisių ekstraktas: aliejinėse kopūstpalmėse gausu vitaminų (B1, B2, B3, C ir E), mineralų, pasižyminčių antioksidacinėmis ypatybėmis, padedančiomis užtikrinti odos apsaugą ir senėjimo lėtėjimą.

 

Švelnaus apelsinų aromato dušo putos BIO INNOVATION - 250 ml putų flakonas su baltu dozatoriumi ir skaidriu dangteliu. 

 

Patempiamasis serumas BIO INNOVATION - Šio serumo pagalba juntamas greitas stangrinamasis poveikis, kadangi jo sudėtyje yra patvirtinta natūrali veiklioji medžiaga Osilift®. 

 

Paakių serumas BIO INNOVATION - Nuo Viduramžių naudojamas natūralus rožių žiedų vanduo jau daug amžių laikomas tobulu grožio vandeniu, nes švelnina ir apsaugo odą nuo raukšlių. 

 

Skaitykite atiliepimus apie produktus čia.

 

 • 1KASDIENĖ HIGIENA
  KASDIENĖ HIGIENA
 • 2APLINKOS POVEIKIS
  APLINKOS POVEIKIS
 • 3ODOS IŠVAIZDA
  ODOS IŠVAIZDA
 • 4KOSMETIKOS TOLERANCIJA
  KOSMETIKOS TOLERANCIJA
 • 5ODOS PROBLEMOS
  ODOS PROBLEMOS
 • 6ODOS BŪKLĖ
  ODOS BŪKLĖ

Pasidalink šiuo žaidimu su draugais:


Dalintis Facebook
Į viršų