Alna Katinaitė

Alna yra nenuorama dviejų vaikų mama. Be to, kad daug laiko aktyviai leidžia su mažaisiais, savarankiškai studijuoja vokalą, rašo ir įrašinėja dainas. Dar vieną moters gyvenimo dalį užima itin malonus plaukų stilistės darbas. 

Daugiau nei pusę savo gyvenimo Alna praleido Nidoje. Šią vasarą praleidusi širdžiai mielame krašte ir įkvėpta magiškos Kuršių Nerijos, moteris nutarė, kad nori realizuoti save muzikoje. „Tokiu būdu pradėjau svajoti, kad muzika galėtų ir taps pagrindinis mano gyvenimo užsiėmimas. Tai, kad patekau į „X faktorių“, rodo, kad pajūryje sugalvotos svajonės yra teisingos, tikros ir pildosi“, – šypsosi moteris.

Alna sako mėgstanti priimti gyvenimo siunčiamus signalus ir iššūkius. Draugei pasiūlius, ji užpildė dalyvio anketą ir iki šiol džiaugiasi šiuo sprendimu. „Esu ekstremalė visomis prasmėmis, man patinka augti, net kai tai vyksta per nuopuolius, klaidas, patirtis. Komfortas, kaip nuolatinė būsena, manęs nedomina“, – intriguoja A. Katinaitė.

Iš šio projekto ji tikisi augti kaip žmogus ir kaip muzikantė: atskleisti savo įvairias puses, atrasti naujų spalvų, charakterio savybių. „Save įsivaizduoju visokią: kartais kaip rokenrolo, kartais kaip pop atstovę, o kartais kaip Alną, mergaitę su gitara. Be dainos neįsivaizduoju savo gyvenimo, o be muzikos liūdna ir tamsu“, – įsitikinusi A. Katinaitė.

Ką šou dalyvė mano apie savo mokytoją? „Jis yra fainas žmogus. Liaudis jį jau priima kaip kokį tautos simbolį. Man patinka, kad mūsų požiūriai vienoje srityje tikrai sutampa. Mes abu labai mylim Lietuvą“, – sako Alna.