Jonas Tučinskas - siluetas

3Jonas Tučinskas

Gamyba, sandėliavimas
Turto šaltinis
70 mln. €

Itin paslaptingas verslininkas, apie kurio gyvenimą sunku rasti net menkiausią detalę. Žinoma, kad jis itin gerbiamas Lentvario apylinkėse dėl sukurtų darbo vietų ir paramos vietiniams. Būtent čia ir buvo jo verslo startas.

Prieš du dešimtmečmius su dviem verslo partneriais cigarečių filtrų gamybos ir tabako tiekimo verslo ėmęsis, 2003-iaisiais J. Tučinskas perėmė dalį verslo ir įsteigė bendrovę „Filtpakas“, kuri vėliau pavadinta „Nemuno banga“.

Įmonė skaičiuoja savo metus nuo 1993 m., eksportuoja pasauliniu mastu. Joje dirba 357 darbuotojai. Įmonė ne tik eksportuoja pasauliniu mastu, bet ir turi fabriką ne tik Lietuvoje, o ir Bulgarijoje, netoli Varnos esančiame Topolio miestelyje. Bulgarijos skundų portaluose, lietuvių įmonė giriama už didelius atlyginimus, tačiau peikiama dėl nepagarbaus požiūrio į darbuotojus.

J. Tučinskas taip pat valdo įmonę Rusijoje, Riazanės mieste, kuri gamina šiukšlių maišus ir plėvelę prekėms bei kroviniams pakuoti. Bendrovė Rusijoje irgi vadinasi “Nemuno banga”. Dar viena verslininko įmonė “Dzūkijos šilas” Lietuvoje teikia sandėliavimo paslaugas.

Įmonė Lentvaryje per minutę pajėgi pagaminti 5 tūkst. cigarečių filtrų. 2015 m. „Nemuno banga“ pateko tarp 30 pelningiausių Lietuvos pramonės įmonių.

 


Susijusios Naujienos

Į viršų