Andrius Kiznis - siluetas

6Andrius Kiznis

Gamyba
Turto šaltinis
64 mln. €

Septyniasdešimtmetį paminėjusio „Lietpak“ įkūrėjo Prano Kiznio sūnus Andrius yra antrasis asmuo šioje sėkmingai veikiančioje įmonėje, eina plėtros direktoriaus pareigas ir valdo 40 proc. akcijų. Valdant konservatorių Vyriausybei, maistui ir kitiems produktams pakuoti skirtos plėvelės gamintoja „Lietpak“ gavo valstybei svarbaus ekonominio projekto statusą. Kurį laiką A. Kiznis davovao dabar jau veiklos nebevykdančiai individualiai įmonei „pramoninis parkavimas“.

Įspūdingų veiklos rezultatų Europos mastu pasiekusios šeimos įmonės bruožas – vengti visuomenės dėmesio, nepakliūti į žiniasklaidos akiratį. Net įvairius apdovanojimus pelnantis mokslininkas ir mecenatas P. Kiznis retai atsiduria kamerų šviesoje, o sūnus Andrius kol kas išsaugo vieno paslaptingiausių sostinės verslininkų įvaizdį.

Verslininko Prano Kiznio sūnus Andrius po truputį perima šeimos verslą, tačiau visiškai neduoda interviu žiniasklaidai. Pati įmonė „Lietpak“ taip pat slapukauja ir daug informacijos apie jos sėkmes ar nesėkmes nerasi.

Tiesa, spaudoje galima rasti informacijos, jog bendrovei vienu metu buvo teikiama išskirtinė valdžios globa, gaunama labai daug ES paramos.


Susijusios Naujienos

Į viršų