Kalėdos 2022
REKLAMA
Nuotr. Aldas Kazlauskas  Nuotr. Aldas Kazlauskas

Didžioji Kalėdinė mugė Vilniuje jau Gruodžio 3 d. Litexpo parodų rūmuose!

Didžioji Kalėdinė mugė kviečia visus vilniečius ir miesto svečius sutikti šventes be rūpesčių ir pasirūpinti dovanomis iš anksto. Gruodžio 3 d. nuo 10 val ryto Litexpo parodų rūmų 3 salėje jūsų lauks Lietuvos dizainerių rūbai bei aksesuarai, namų dekoro elementai, išskirtinės dovanos, gausus Kalėdinių dovanų asortimentas, sveikatai palankūs bei gurmaniški užkandžiai ir saldumynai. Šiemet mugė pasitinka dar įvairesnė ir dar įdomesnė.

Moteris jau nupirko dovanas 2023 metų Kalėdoms: paaiškino, kodėl

Šešių vaikų mama pažadėjo, kad šiemet bus labai organizuota, o pradžia ‒ puiki, nes iki Naujųjų metų ji jau nupirko ir supakavo aštuonias dovanas 2023 metų Kalėdoms. Daugumai žmonių vienas iš daugelio teigiamų dalykų, susijusių su Naujųjų metų pradžia, yra tai, kad maždaug 11 mėnesių nereikės rūpintis kalėdinėmis dovanomis. Tačiau kai kurie išradingi žmonės pasinaudoja galimybe anksti pradėti kalėdinius pirkinius, kol vyksta didžiuliai išpardavimai, rašo mirror.co.uk.

Kaunietės kambaryje – unikalus lietuviškas kaimas: jame – šimtus kartų sumažinti pastatai ir žmonės

Unikalus lietuviškas kaimas. Tik jo žemėlapyje nerasite, jis įkurtas… kaunietės kambaryje. O jame ne tik šimtus kartų sumažinti pastatai ir daiktai, bet ir žmonės bei gyvulėliai. Šiemet moters aistra kurti miniatiūrinį gyvenimą susidomėjo ir vos 6 metų jos sūnus. Pusnyse paskendusiame kalėdiškai žibančiame miniatiūriniame Lietuvos kaimelyje puikuojasi ir nauji pastatai, šalia jų jau triūsia ir gyventojai: „Keliaujame į aptieką, seniau mes ją vadindavome taip, tai yra vaistinė.

Mokytoja iš Anykščių kuria išskirtinius šventinius žaisliukus: priemones rasite namuose

Buvusi mokytoja iš Anykščių nesuka galvos, kuo puošti kalėdinę eglę ar ką dovanoti švenčių proga. Moteris pati sukuria puošmenas ir dovanas iš labai paprastų priemonių – vatos, klijų ir dažų. Tačiau iš pirmo žvilgsnio paprasta technika gaminami žaisliukai – išskirtiniai, tarsi mažyčiai meno kūriniai. Kurti iš vatos mokytoja ėmėsi per pandemiją, išėjusi užtarnauto poilsio.
REKLAMA
Norisi taupyti? Užsukite į „Lidl“: štai ką už 15 eurų įsigysite šią savaitę  Norisi taupyti? Užsukite į „Lidl“: štai ką už 15 eurų įsigysite šią savaitę

Norisi taupyti? Užsukite į „Lidl“: štai ką už 15 eurų įsigysite šią savaitę

Didžiosios žiemos šventės – ne tik stebuklingas ir džiaugsmingas, bet ir daug išlaidų reikalaujantis laikotarpis. Tam, kad tarpušvenčiu galėtumėte sutaupyti ir tinkamai pasiruošti Naujiesiems metams, „Lidl“ kainų leidinys pasufleruos, kokių pasiūlymų ieškoti jau šiandien, kad šią savaitę galėtumėte susikurti gardų, bet taupesnį valgiaraštį. Misija sutaupyti net ir tarpušvenčiu yra įmanoma. Išmanūs pirkėjai po švenčių apsipirkdami parduotuvėje turi atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų