Budraitytė įspėja 2 Zodiako ženklus: artėja priešpilnis

Jaunaties mėnulį šios savaitės trečiadienį pakeis pilnėjantis priešpilnis. Laimei, jis bus palankus aktyvioms veikloms, protiniam darbui ir sveikatinimosi programoms. Visgi, kam ši savaitė gali būti sudėtingesnė bei kuriems Zodiako ženklas vertėtų pasisaugoti, tv3.lt naujienų portalui atskleidė būrėja, astrologė Vaiva Budraitytė. Artėjantis priešpilnio laikotarpis Lietuvos žmonėms nusimato pakankamai geras, neagresyvus.

Skelbia liepos mėnesio horoskopą: įspėja 2 Zodiako ženklus

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia liepos mėnesį? Tai galite padaryti jau dabar. Tiesa, žvaigždės šį mėnesį įspėja saugotis Jaučio ir Mergelės ženklų atstovus.  Štai, ką žvaigždės liepos mėnesį žada Zodiako ženklams: Avinas Žmonės Avinus nepakankamai įvertina. Taip, Avine, galite būti nepriklausomas (ir net šiek tiek kovingas), tačiau verta pagirti jūsų iniciatyvą ir drąsą, kai reikia padaryti tai, ko kiti nedrįsta.

Zodiako ženklų laukia išbandymų metas – teks priimti esminius sprendimus

Žvaigždės Zodiakams numatė tikrą išbandymų metą. Šiandien, norite to ar ne, turėsite priimti esminius sprendimus. Kai kuriems Zodiakams iškils iššūkių su finansais. Avinas Nieko nedarykite piktuoju, nieko negąsdinkite, nespauskite, neverskite: sutikdami su bendra nuomone, susitaikydami su neišvengiamais dalykais pelnysite aplinkinių pagarbą. Tauras Dabartinis jūsų nerimas gana greitai išsisklaidys, o esamos problemos netikėtai išsispręs.

Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: štai, kam liepa atneš sėkmę

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Avinas Ta vidinė spyruoklė, kuri iki šiol varė pirmyn, pirmyn ir dar kartą pirmyn dabar ims ir atsileis, pasidarys svarbu ne kokie „kieti“ esate, o kokios naudos galima turėti. Ta kryptimi pastangos ir bus nukreiptos. Taip pat ši savaitė atneš daug smagaus bendravimo ir veiklos namie.

Ar paveikslėlyje randate širdelę? Tai pavyksta tik pastabiausiems

Ar galite per mažiau nei 20 sekundžių pastebėti tarp dramblių pasislėpusią širdį? Jeigu taip – sveikiname, Jums pavyko pasiekti rekordą! Ši optinė apgaulė internete patraukė daugelio internautų dėmesį. Tarp dramblių pasislėpusi širdelė Žmonės vis stengiasi įtempę akis atrasti, kurs tarp spalvotų dramblių yra pasislėpusi nedidelė širdelė.

Du Zodiakai dėkos žvaigždėms – juos apipils meile ir romantika

Zodiako ženklų laukia rimtų darbų metas. Žvaigždės rodo, kad planus jauks netikėtos kliūtys, intrigos. Tačiau du ženklai – lyg apdovanoti. Jiems pranašaujami nauji romantiški jausmai, padidėjęs dėmesys.  Avinas Galite nusivilti kai kuriais svarbiais jums žmonėmis, iš kurių tikėjotės finansinės paramos, nuolaidų ir pan. Vienas sumanymas jums kainuos daugiau nei buvote numatę. Kai kurios pagundos provokuos lengvabūdiškus poelgius.

Įspėja 3 Zodiako ženklus: liepa jiems bus blogiausias metų mėnuo

Liepa yra karščiausias metų laikas, ir nors vieni kraunasi lagaminus ir skrenda į balto smėlio paplūdimius, kiti, galbūt, tikisi ramios vasaros. Liepos 22 dieną, saulei ruošiantis pereiti į Liūto ženklą, kai kurie Zodiako ženklai nekantrauja žengti į dėmesio centrą, o kiti bus labiau linkę atsitraukti ir susimąstyti. Dėl šios priežasties 2022-ųjų liepa bus pats blogiausias mėnuo trims Zodiako ženklams, kurie linkę užsisklęsti, nors daugeliui linksmybės dar tik prasideda.

Žvaigždės negailestingos – vienam Zodiakui subliukš rožinės viltys

Šeštadienį Zodiako ženklų laukia tikras išbandymų metas. Nepameskite galvos dėl pinigų! Vienam ženklui, susikūrusiam rožines viltis, gali tekti labai nusivilti.  Horoskopas liepos 1 dienai: Avinas Diena prieštaringa. Tikriausiai viskas seksis neblogai, nors ore tarsi tvyros nematoma grėsmė. Lyg nematomas voras pintų voratinklį ir kantriai lauktų, kas į jį įklius. Venkite bet kokios rizikos. Tauras Tikriausiai bus išbandytos jūsų galimybės, tiek psichologinės, tiek kitos.

Ar pastebite, kas čia ne taip? Pavyksta tikrai ne visiems

Platformoje „TikTok“ buvo pasidalinta nauja optine iliuzija, kurioje daiktai atrodo judantys, nors iš tikrųjų vaizdo įraše niekas nejuda.  Vaizdo įraše rodomas paveikslėlis, kuriame automobiliai tarsi važiuoja palmėmis apsodintu keliu.  Debesys ir paukščiai atrodo sklendžiantys dangumi, o peizažo spalva greitai keičiasi iš geltonos, raudonos ir mėlynos.

3 Zodiako ženklus liepa apdovanos neįtikėtina sėkme: sužinokite, ar tai jūs

Būtų naivu manyti, kad liepos mėnesį džiaugsis tik trys Zodiako ženklai. Naudos gali gauti ir kiti, tačiau trys Zodiako ženklai išsiskirs. Kodėl? Todėl, kad šiuos tris Zodiako ženklus ypač veikia mėnesio tranzitai, šie trys ženklai žino, kaip judėti ir ką veikti su tokia energija. Dvyniai Tai mėnuo, kai jūs darote savo dalykus savo nuožiūra. Nors yra daugybė draugų, nekantriai laukiančių, kad pasakytų jums šį bei tą ir dar ką nors, iš tikrųjų jums būtų geriau neklausyti jų patarimų.

Įspėjimas 1 Zodiako ženklui: pasitikrinkite sveikatą

Penktadienio, liepos 1-osios, horoskopas 12 Zodiako ženklų. Avinas Turėtumėte noriai imtis namų ruošos arba kūrybinės veiklos, kurią galima atlikti namuose, atsiribojus nuo šurmulio. Vis dėlto bus labai svarbu jausti artimųjų palaikymą ir supratimą. Gali nudžiuginti šeimos nario pasiekimas. Jautis Kasdienis darbas, kūryba žada neblogus poslinkius. Naujas idėjas dar derėtų subrandinti, o seniau pradėtą projektą reikia realizuoti. Ši diena stimuliuos meilės jausmus.

Jaunatis smogs 3 Zodiako ženklams: nesakykite, kad neįspėjo

Vakar prasidėjo birželio mėnesio Jaunatis. Ji iš naujo nustato mėnesinį mėnulio ciklą. Atsižvelgiant į tai, kad birželio jaunatis yra pirma po vasaros saulėgrįžos, kuri skelbia naują pradžią, manoma, kad tai visiškas užblokuotų emocijų ir privačių apreiškimų atgimimas. Vėžys yra susijęs su mūsų vidiniu pasauliu – pagalvokite apie šeimą, namus ir savo priklausymo jausmą – tai reiškia, kad šis susiliejimas sustiprins gyvenimo sritis, kurias dažniausiai laikome privačiomis.

Ši nuotrauka sprogdina internetą: ar pastebite, kas čia ne taip?

Optinė apgaulė, nuotraukoje matant laimingą jaunavedžių porą, privertė žmones pasukti galvą. Joje užfiksuotas laimingas jaunikis, keliantis aukštyn besišypsančią nuotaką, tačiau vaizdas, pasirodo, labiau mįslingas nei romantiškas. Tiems, kurie matė nuotrauką, buvo sunku išsiaiškinti, kur tiksliai yra nuotakos kojos, o daugelis klaidingai mano, kad jos užkeltos ant jaunikio pečių.

Žinia 1 Zodiako ženklui: nusimato permainos gyvenime

Ketvirtadienio, birželio 30-osios, horoskopas 12 Zodiako ženklų. Avinas Šiandien kils nenumaldomas noras pasikeisti, pagerinti savo gyvenimo kokybę, išvaizdą. Palanku prabilti apie savo jausmus, jeigu esate įsimylėję, norite pasipiršti ar pasiūlyti ką nors malonaus. Neblogai seksis versle, derybose. Jautis Kalbos suksis apie keliones, studijas, politiką. Norėsis kur nors išvažiuoti, pakeisti aplinką, atitrūkti nuo rutinos. Galite gauti lauktą žinią iš užsienio ar valstybinės įstaigos.

Skelbia 4 Zodiako ženklus, kuriems liepą seksis su pinigais: nepraleiskite progos

Astrologai sudarė finansinį horoskopą visiems 12 Zodiako ženklų. Jų duomenimis, kitas mėnuo bus sėkmingiausias pinigų požiūriu keturiems ženklams. Ko ir kas turėtų tikėtis?  Šaulys Šauliams pagaliau pavyko rasti savo vietą ir įsitraukti į darbo procesą. Turėdami pakankamai gyvenimiškų problemų ir rūpesčių, jie bando juos užgožti darbu, kad kaip nors atitrauktų savo dėmesį. Pasirodo, tai labai gerai, nes už pastangas jiems solidžiai atlyginama.

Ar matote, kas šiame paveikslėlyje ne taip? Pavyksta tik akyliausiems

70
Tik patys akyliausi žmonės gali pastebėti, kad šiame lietingą dieną vaizduojančiame paveikslėlyje kažkas ne taip. Pasak „TikTok“ vartotojo, kuris pasidalino optine iliuzija, tik vienas procentas žmonių gali pasakyti, kas šiame paveikslėlyje negerai. Paveikslėlyje pavaizduota grupelė žmonių, laukiančių autobuso lyjant. Viskas atrodo įprasta ir normalu, kol nepasižiūrite atidžiau, rašo thesun.co.uk.

Astrologai ragina suklusti: 1 Zodiako ženklą persekios sveikatos problemos

Trečiadienis – diena, kai užgrius nenumatytų darbų našta. Astrologai pataria gyvenimui ir aplinkiniams reikalavimų nekelti. Kils ir finansinė rizika, tad su pirkiniais ir sutartimis būkite atsargūs. Vieną Zodiako ženklą taip pat persekios ir sveikatos problemos – galimas net apsinuodijimas. Avinas Tikriausiai jausite slaptas pinkles, užkulisinius žaidimus. Nepasiduokite jokioms provokacijoms, išlikite taktiški, santūrūs.

Prasideda jaunatis: Budraitytė perspėja 2 Zodiako ženklus

Jau rytoj delčią pakeis jaunatis. Žinoma astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė įspėja, kad kelios artėjančios dienos bus ypač sunkios, tačiau vėliau lydės sėkmė. Ji naujienų portalui tv3.lt atskleidė, kokiems Zodiako ženklams ateinantis laikas bus palankus.  Pasak V. Budraitytės, birželio pabaiga yra nepalanki dirbti protinį darbą, o paskutinė mėnesio diena nusimato ypač sunki, todėl reikėtų pasisaugoti.

Kiek paveikslėlyje matote moterų? Teisingai atsako tik pastabiausi

Ši gluminanti optinė iliuzija privertė susimąstyti ne vieną ir įveikti pavyko tik dviem procentams žmonių. Ši ukrainiečių menininko Olego Šupliako sukurta iliuzija sužavėjo daugybę žmonių. Šiame piešinyje pavaizduotos keturios moterys ir tik dviem procentams žmonių pavyksta jas visas surasti.

Iš astrologų lūpų – rimti perspėjimai Zodiako ženklams: nepervertinkite savo galimybių

Astrologai turi gerų žinių Zodiako ženklams. Beveik visų laukia itin sėkminga diena, kuri, kaip vėliau paaiškės, dar ir reikšminga, tačiau pervertinti savo galimybių tikrai nereikėtų. Tiesa, jei norite šią dieną išnaudoti maksimaliai – įsiklausykite į aplinkinius, artimuosius. Jie turės gerų patarimų, kurie bus tikrai naudingi. Nepaisant to, kai kam prireiks ir kantrybės, tačiau tai atneš puikių rezultatų.
Į viršų