„Žodis – ne žvirblis“ laidos vedėja: Ramūnas Rudokas reikalavo, kad rėkčiau

Ne vienerius metus taisyklingai kalbėti mokiusios laidos „Žodis – ne žvirblis“ vedėją Aldoną Kumpytę-Janušonienę žiūrovai vėl galės išvysti televizijos ekrane. Tobula tartimi garsėjanti moteris tapo TV3 serialo „Rezidentai“ kviestine žvaigžde. Pati Aldona prisipažįsta, kad aktore ji svajojo tapti nuo vaikystės, todėl jei sulauktų pasiūlymo suvaidinti filme, sutiktų nė nedvejodama.

22

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Režisierius Ramūnas Rudokas „Žodis – ne žvirblis“ vedėjai liepė rėkti

„Nors man jau ne kartą teko atsidurti filmavimo aikštelėje, tačiau aš visuomet jaudinuosi, tarsi pirmą kartą. Tai didelis mano minusas. Nei tekstą išmokti, nei įsijausti į vaidmenį man nėra sunku, mane tiesiog visą laiką kamuoja bereikšmis jaudulys“, – atviravo A. Kumpytė-Janušonienė.

Nepaisant to, ji iki šiol džiaugiasi kiekviena galimybe vaidinti. TV3 televizijos seriale „Rezidentai“ moteriai buvo patikėta suvaidinti epizodinį vaidmenį – aktoriaus Mariaus Čižausko kuriamo herojaus rezidento Levino mamą.

„Kai man pasiūlė nusifilmuoti „Rezidentuose“, labai apsidžiaugiau, kad teks dirbti su režisieriumi Ramūnu Rudoku. Bet aš savo vaidmenį įsivaizdavau šiek tiek kitokį. O režisierius reikalavo, kad aš rėkčiau. Tai man buvo sunkiausia, nes aš niekada ant nieko nerėkiu, aš tiesiog nemoku rėkti, todėl nežmoniškai jaudinausi“, – šypsodamasi prisiminė moteris.

REKLAMA

Jau 14 metų kalbos kultūros laidas vedanti Aldona prisipažino, kad filmuodamasi savo kuriamose laidose ji taip paniškai nesijaudina. Nuo vaikystės aktore svajojusi tapti moteris sako, kad kol kas būdo, kaip susitvarkyti su jauduliu, ji nerado.

„Jei žinočiau būdą kaip suvaldyti jaudulį, tai galbūt mane ir dažniau kviestų filmuotis. Iš tikrųjų, dažniausiai mane kviečia vaidinti gydytojas, nežinau kodėl, gal tiesiog taip sutampa. O gal dėl to, kad daktarai yra inteligentiški žmonės, o aš tokią išvaizdą kaip tik ir turiu“, – šypsosi Aldona.

A. Kumpytė-Janušonienė atskleidė, kad aktoriaus duoną jai teko išbandyti dar jaunystėje. Tuomet jai teko imtis epizodinių vaidmenų keliuose lietuviškuose kino filmuose. Moteris taip pat nusifilmavo gerai žinomuose TV3 serialuose – „Moterys meluoja geriau“, „Motina ir sūnus“ bei „Bruto ir Neto“.

„Jei man pasiūlytų vaidmenį filme, nerčiau stačia galva. Niekada į jokią atranką nenešiau savo nuotraukų, bet mano pažįstami tuo pasirūpino, todėl gali būti, kad man teks filmuotis užsienyje. Kol nėra žvirblio rankose, nėra ko ir šnekėti, bet galbūt greitai mane išvys ir užsienio žiūrovai“, –intriguoja A. Kumpytė-Janušonienė.

Daug metų dirbusi diktore televizijoje ir radijuje, garsinusi filmus, Aldona sako, kad ji girdi visas savo pašnekovų daromas klaidas. Tačiau moteris prisipažįsta, kad nepuola jų taisyti ir mokyti taisyklingai kalbėti: „Aš girdžiu visas klaidas, bet netaisau jų, nes nenoriu pertraukti žmogaus. Anksčiau jaunystėje erzino tos klaidos, bet dabar gal tapau tolerantiškesnė“.

A. Kumpytės-Janušonienės debiutas komiškame medicinos seriale „Rezidentai“ – jau šiandien 19.30 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų