Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nespėjome į valias padejuoti, kad ši žiema mūsų nelepina sniegu – štai ir turime sniego per akis. Ką veikti lauke su mažaisiais snieguotą žiemą? Pramogų asortimentas išties gausus!Sniego mūšis. Šis smagus žaidimas „įkandamas“ net ir patiems mažiausiesiems. Jei vaikai didesni ir jų daug – galite pasidalinti komandomis, su pačiais mažiausiaisiais galima rungtis, kas toliau numes sniego gniūžtę.

REKLAMA

Svarbiausia – turėkite šiltas neperšlampamas pirštines.Senis besmegenis ir co. Jį lipdyti – tikras smagumėlis. O kad tas lipdymas nebūtų savitikslis, nulipdytą sniego senį nufotografuokite.

Jei nulipdėte kelis – galite surengti net ir sniego senių grožio konkursą, pasikvietę kaimynus komisijos nariais. Beje, iš sniego galima lipdyti ne tik senius, bet ir įvairiausius gyvūnus, daryti sniego skulptūras.

Sniego spalvos. Sniego lipdinius galima paįvairinti ir juos nudažius. Tam idealia tinka maisto dažai. Ištirpinkite jų šiek tiek vandenyje, supilkite į sandariai uždengiamą plastikinį kibirėlį – ir pirmyn į lauką! Ant sniego lipdinių galima piešti dažus purškiant švirkštu be adatos arba specialiu purškikliu (kuriuo purškiate gėlių lapus).

REKLAMA
REKLAMA

Galima dažų papurškus ant sniego imtis lipdyti spalvotas figūras, „kepti“ sniego pyragėlius su smėlio žaidimų formelėmis.

Šaldyti muilo burbulai. Dar viena įstabi šalto oro pramoga – šaldyti muilo burbulai.

Šaltą žiemos dieną jie gana greitai stingsta. Ir nors yra labai trapūs, vis dėlto padės lauke sukurti tikrą žiemos pasaką ir ilgam prikaustys vaiko dėmesį. Žemesnėje nei 10 laipsnių temperatūroje muilo burbulai patys greitai stingsta.

Jei temperatūra kiek aukštesnė, bet vis dar žemiau 0, burbulai lengviau sustings arba atsargiai padėti ant sniego, arba ką tik išpūstu muilo burbulu pagavus snaigę – ji nusės ant muilo burbulo dugno ir padės jam greičiau pavirsti ledu, kurio paviršiuje atsiradę raštai atkartos pačios sugautosios snaigės raštus.

Sniego rūmai. Iš sniego galima pastatyti ir įspūdingų namų. Technologija paprasta: į didelį puodą ar kibirą prigrūskite sniego, jį gerai suspauskite ir puodą apverskite – štai jums ir „plyta“. Prisigaminus tokių daug, galima pastatyti ne tik paprastą sniego namelį su langu ir durimis, bet net ir įspūdingą sniego pilį – viskas priklauso nuo jūsų kantrybės ir „statybininkų“ skaičiaus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų