Rašyti komentarą...
Po skandalo su Petrikyte ,ta šeima mano akyse,smuko tiek žemai,kad nebesinori net Merūno klausytis.Jei pinigai svarbiau už žmogiškumą,tai jau šlykštu.
Na, bet ir neraštingas tekstas. O herojė... jei nemoka rišliai šnekėti, tai žurnalistės darbas papasakoti. Čia gi nieko nepasakyta, tik "kaip sunkiai ji dirba". Ir kad "didžiausias tikslas - būti laimingai". Tai "viskas griuvo", tai "visos dienos kaip šventė". Apsispręskite... logikos jokios visam "rašinėly".
Jums matomai reikėtų padirbti mieste valytoja nors pora mėnesių.Visos problemos dingtų.
@vilimantas talentingą vyrą ir neišsilavinusi žmona tampa kūrėja,šokėja ir t.t.
Likimas kaip kodas .NESUGRIUS JEIGU BŪSITE VIENAS KITO VERTI...MAŽIAU VIEŠINKITE SAVO ASMENINI GYVENIME.... BEKITE NUO TU KURIE TURI 100 NUOMONIU IR VIENA DIEVA ....VISKAS PUIKU ESATE GRAŽUS ŽMONES ....PRADEJOTE GYVENTI IR PER AMKSTI SKIRTIS KAIP DARO IR PONAI IR TAUTOS VARGUOLIAI...KIEK ZMOGUI REIKIA LABAI NEDAUG .MEILES NES TIK PER JA NIEKADOS NEBUS ,ŽEMES PLANETOJE PASAULIO PABAIGOS .VISI MES KILE IŠ ŽVAIGŹDYNU PLANETOS .JUK IR LIETUVIU KALBA PATI SENIAUSIA ....MUSU TIEK NEDAUG LIKO .MYLEKIME SAVO ARTIMUS BRANGIAUSIUS .O IŠMINTIS ATEIS SU LAIKU .PER TRUMPAS TAS ZMOGAUS GYVENIMAS LAIKO PRASME .NEKALBANT APIE JAUTRIUS DALYKUS .MUSU SMEGENYS .UNIKALIOS JOS TAM KAD GALVOTUME KAIP GYVENTI IR ISGYVENTI .BET TIK PRADETI NUO PAČIU SAVES .IR VISAS PASAULIS MYLES JUS .NIEKAS NESUGRIUS .TEGUL TOJI PIRAMIDE JUS SAUGO IR TOKIU ZMONIU KAIP JUS KUO DAUGIAU .MUSU KRAUJO BROLIUKAI IR SESUTES ERIKUTE IR MERŪNAI .AČIU KAD ESATE .
Jūs labai gražūs,talentingi ,stiprūs žmonės ir viskas bus gerai.Sėkmės.
Sėkmės visur ir visada!
Sveikatos, stiprybės ir sėkmės visai šeimai !
Labai grazi ir pavyzdinga seima,sekmes jums ir nekreipkit demesio kas ka sako,na lietuviai yra pavydus zmones ir nemoka kitu sekme pasidziaugti...
Sekmes Jusu darbuose ir ramybes laimes seimoje.Darykit kas jums patinka .Dar karta sekmes!
Į viršų