Vasarios 16-osios proga – ypatinga laida: pasirodymus dovanos ryškiausios žvaigždės

Šį vakarą TV3 televizijos žiūrovai bus kviečiami pasinerti į kelionę per mūsų šalies istoriją. Šventiniame šou „Geriausi mūsų metai. Speciali vasario 16–osios laida“ bus parodyti svarbiausi Lietuvos šimtmečio įvykiai bei tai, kaip mes atrodėme ir atrodome pasauliniame kontekste.

5

Laidoje skambės tų metų ryškiausi muzikos hitai, prisimintos laikmečio legendos, skaudžiausios ir linksmiausios istorijos. Užmarštin nukeliavę, legendomis tapę įvykiai, pasiekimai, kuriais didžiuojamės iki šiol, darbštūs, ryžtingi, smalsūs žmonės – visą istorijos šimtmetį TV3 sutalpino į šventinę laidą.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Geriausi mūsų metai. Speciali vasario 16–osios laida“

Savo pasirodymus dovanos ir Lietuvai svarbias dainas atliks Marijus Mikutavičius ir „X Faktoriaus“ dalyviai, Martynas Kavaliauskas, Birutė Dambrauskaitė, Vladimiras Prudnikovas, grupės „Thundertale“, „Skamp“, Egidijus Sipavičius, Valdemaras Frankonis ir Romas Bubnelis, Povilas Meškėla ir Jeronimas Milius, Paulius Bagdonavičius.

Laidoje bus prisiminta 1918-ųjų vasario 16-oji. Ir dvidešimt drąsiausių Lietuvos žmonių – signatarų, ką tik pasirašiusių nepriklausomos Lietuvos gimimo liudijimą. Prisiminimas nepraeis be Lietuvos mokslininko, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto profesoriaus Liudo Mažylio atradimo! Bus prisimintas lietuvių lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydis per Atlantą, skaudus ir ašaromis aplaistytas istorijos puslapis – 1941 m. prasidėję masiniai trėmimai ir tautos naikinimas, okupantams priešinęsi Lietuvos partizanai.

Taip pat laidoje – dėmesys Lietuvos legendai – 1972 m. susideginusiam Romui Kalantai. Tai įvykis, sukrėtęs suvaržytą tarybinę realybę. Siužete apie beprotišką drąsą ir atstatytą tiesą – 1990 m. sausis, Michailo Gorbačiovo vizitas ir Kovo 11-oji, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, 100 Lietuvos gimtadienis ir kiti Lietuvai svarbūs istoriniai įvykiai.

„Geriausi mūsų metai. Speciali vasario 16–osios laida“ – jau šį vakarą, 19:30 val. per TV3 televiziją!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų