Tv3.lt skelbia populiariausio muzikinio klipo konkursą!

„Smagu, labai smagu“, - po pernykščių M.A.M.A. apdovanojimų sakė reperis Lilas. Grupė „Lilas ir Innomine“ sausio mėnesį atsiėmė du apdovanojimus, tarp kurių ir „Populiariausias tv3.lt muzikinis klipas“.

Portalo tv3.lt skaitytojai prieš metus nusprendė, kad populiariausio 2015-ųjų muzikinio klipo titulas priklauso reperių kūriniui „Sau. Ir Tau“.

Už 2014-uosius metus tv3.lt organizuotame konkurse triumfavo grupės Pinup Girls „Pajudėk“.

(269 nuotr.)
FOTOGALERIJA. M.A.M.A. apdovanojimai

2017 metų sausio 27 dieną įvyksiantys Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016 jau šeštą kartą pagerbs talentingiausius šalies kūrėjus. Komisija vertins geriausius metų muzikinius kūrinius, atlikėjus ir jų nuopelnus muzikos industrijai.

Puiki naujiena melomanams, muzikos klipų kūrėjams ir internautams: šiemet jau trečius metus iš eilės suteikiame galimybę tv3.lt portalo lankytojams nuspręsti, kuris muzikinis vaizdo klipas taps populiariausiu tv3.lt muzikiniu klipu! Šio konkurso laimėtojas bus paskelbtas per pačius M.A.M.A. 2016 apdovanojimus, sausio 27 dieną!

REKLAMA

Visus šalies muzikos kūrėjus ir atlikėjus kviečiame siųsti savo klipus ir užpildyti čia pateikiamą anketą. Visi šio konkurso pretendentai stos į lygiavertę kovą su savo kolegomis: nesvarbu, ar Jūsų koncertuose būna užpildytos visos vietos, ar Jūsų kūriniai sukasi radijo stočių grojaraščiuose, ar esate tik žengiantys pirmuosius žingsnius muzikos industrijoje – čia įtakos turės tik Jūsų muzikinio vaizdo klipo kokybė ir originalumas!

Daugiausia balsų per konkurso laikotarpį sulaukęs vaizdo klipas taps šio konkurso laimėtoju. Jam atiteks mažoji M.A.M.A. statulėlė, o vaizdo klipas bus parodytas TV3, TV6 ir TV8 televizijų eteryje (prizo vertė daugiau nei 12.900 Eurų)!

Su konkurso taisyklėmis susipažinti galite ČIA!

 


Rašyti komentarą...
D
Dovydas
2016-12-22 19:18:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
žiaurei gera daina
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų