Rašyti komentarą...
tai ir mums, tas neandartalietis kubilas, liepe-isake, susiversti dirzus, tai kokia cia problema ?
Pagaliau supratau,kodėl Lietuvoje tokios ubagiškos algos ir didelės kainos,taip pat ir dideli mokesčiai.Čia valdžiagyviai juk rūpinasi,kad žmonės nepersivalgytų ir nepakenktų savo sveikatai,o taip pat,daug valgydami,nesukeltu bado visame pasaulyje.O ką,juk dėl oro taršos,gelbėsime visą pasaulį,Lietuvos žmonių mokesčiais,tai čia reiškia ir dėl visų kitų dalykų taip pat,vos patys išgyvendami,gelbėjam pasaulį.
@Fartas Dar labiau nusišnekėt negalėjai. Tokios šalys kaip Kiniečiai net nežiūri mūsų pusėn. Ta lietuvėlė paskendus visa skolose o tu sakai gelbėjam pasaulį Lietuvos mokesčių pinigais :Dd Graudu klausyt, įsiklausyk į mintį ka pats pasakei.
Taigi sakėt,kad visame pasaulyje bus maisto trūkumas.Mačiau kaip atrodo Anglijos parduotuvės,vietoj vaisių-vaisių nuotraukos ir t.t..Tai kaip čia,Anglija dabar tokia,kaip TSRS perestrojkos laikais?Ar turtingose šalyse maistas jau baigėsi,o neturtingoje Šiaurės Korėjoje,dar tik galbūt baigsis?Tai kaip čia dabar?
Svarbu vadas gražiai nusipenėjęs,a liaudis ir alkana nesukils,kodel taip yra? Matomai taip zmones nusiteikia,kažkoks bandos principas veikia,kaip ir Rusijoj ,tiek vargu patyrus rusu tauta ,visvien garbina savo budelius.
Į viršų