Šaulytė pataria ant savęs nekrauti visko: moteris netampa madinga, kai iššluoja parduotuvių lentynas

Praėjusį penktadienį, pasiklausyti patarimų apie madą grožio studijoje „Kopa boutique“ susirinko nemažas būrys klaipėdiečių – pirmą kartą uostamiestyje įvyko stiliaus ir mados popietė su stiliste Viktorija Šaulyte. Žinoma moteris pristatė sezono tendencijas ir tai, ką kiekvienai moteriai privalu turėti savo spintoje, norint atrodyti žavingai kasdien.

8

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šaulytė pataria ant savęs nesukrauti visko: moteris netampa madinga, kai iššluoja parduotuvių lentynas

Viktorija Šaulytė kalbėdama apie šio sezono tendencijas teigia, jog madingomis moterys netampa tada, kai iššluoja parduotuvių lentynas. Stilių privalu kurti atsižvelgiant į save ir nesistengti būti masinės mados auka.

„Man atrodo mes labiau turėtume atkreipti dėmesį į save ir savo stilių (požiūrį, manieras, ką mėgstame ir panašiai). Tendencijos keisis nuolat, mano nuomone jų aklai vaikytis nereikia, nes tada pamesime save. Taip, į kasdienybę įnešti vieną ar kitą detalę yra nuostabu! Tačiau, negalvokime, kad nusipirkusios visus šio sezono „topus“ būsite stilinga.

Aš manau, kad visi esame stilingi savo asmenybe, išskirtinumais, elgsenomis ir kalbėjimu. Kalbant apie drabužius kaip jau ir minėjau nereikia susikrauti ant savęs visko, kad būtumėm stilingi. Aš siūlau įnešti tam tikras detales į savo įvaizdžius ar net naujoves! Tik su jomis turite jaustis gerai“, – teigia stilistė.

Renginyje V. Šaulytė nemažai dėmesio skyrė moters psichologijai – kas verčia mus mėgti vienas ar kitas spalvas, kaip skirtingais gyvenimo etapais keičiasi mūsų požiūris į išvaizdą. Uostamiesčio moterys taip pat pripažįsta, neretai apsisprendimus diktuoja ir aplinka, kurioje gyvename, tačiau ne tai, kuo norime būti pačios.

(56 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stilistė Viktorija Šaulytė parodė savo rudeninių drabužių spintą

„Mums kiekvienai reikia paklausti savęs: kas man patinka, su kokiomis spalvomis ar siluetais aš jaučiuosi gerai? Visus atsakymus turi diktuoti vidus, tad neleiskite savęs užvaldyti mintims iš aplinkos: ką pasakys kiti, į mane keistai pažiūrėjo, nenoriu atkreipti aplinkos dėmesio, mano draugė atrodo geriau už mane. Meskite šalin visas šias mintis. Kai labiau tikėsime savimi, atsakymai patys pasirodys ir pamatysite kaip drabužiai savaime užgims ant jūsų. Juk ne rūbas turi puošti žmogų, o žmogus rūbą. Kartais mes nerandame tų atsakymų, nes esame kažkur užstrigusios. Tuomet pagalvokime apie savo kasdienybę ar darbas, kurį dirbate leidžia jaustis jums gerai (juk ten praleidžiate didžiąją savo dienos dalį), ar grįžus namo žmones, kurie jūsų laukia, yra tinkami, ar skiriate laiko saviraiškai, hobiams bei savirealizacijai?, – klausimus uostamiesčio moterims kėlė V. Šaulytė.

REKLAMA

Sezono patarimai: detalės ir baziniai rūbai


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų