Rusų paaugliai virtuvę pavertė baseinu: užpylė rūsį

Linksmybių ištroškę rusai kaip reikiant įsiutino kaimynus – visą namo rūsį užliejo vandeniu. Paaugliai buto virtuvėje nusprendė įsirengti... baseiną.

10

Šį bičiuliai pasigamino iš celofano, kurį prie buto sienų pritvirtino vandeniui atsparia sandarinimo medžiaga. Paruoštą terpę užpildė vandeniu – prie čiaupo pritvirtino vamzdelį, pro kurį pylė vandenį.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rusų paaugliai virtuvę pavertė baseinu: kaimynai nieko neįtarė

Įvykdę smagų sumanymą vaikinai mėgavosi gaiviu baseino vandeniu ir, žinoma, nepamiršo visko įamžinti vaizdo įraše. Bičiuliai nardė, čiuožinėjo ir žaidė su gelbėjimo ratais. Į linksmybių sūkurį taip pat buvo įtraukti ir svaigalai – cigaretės bei alus.

Vaikinai nepamiršo ir savo augintinių. Katei įtaisė „valtelę“, tad ši drąsiai galėjo prisijungti prie linksmybių. Deja, šiai jų kvailystės pasirodė neįdomios, tad aštrianagė nusprendė palikti kompaniją. Nors vaikinai išsigando, ši baseino nepradūrė.

Vandenio išleidimu iš „baseino“ šie vėliau pasirūpino patys – pakėlė parketlentes ir, pradūrę celofaną supylė vandenį tiesiai į rūsį.

„Baseiną pasigaminome ir jį užpildėme vandeniu maždaug per keturias valandas. Nemanau, kad kaimynai nutuokė, ką mes išdarinėjome“, – žiniasklaidai komentavo V. Vechnyy. 


Rašyti komentarą...
O
O ka lietuviai nesuaugusio proto daro
2016-06-22 20:26:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzvercia interneta nesamonem.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų