REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijoje, Rostove prie Dono gyvenanti moteris susitiko su savo tėvu po 33-ejų nesimatymo metų. Jam teko išvažiuoti iš Rusijos, kai jai tebuvo treji metukai rašo news.ru.

REKLAMA
REKLAMA

Jakaterina daug metų ieškojo savo tėvo, kuomet jis buvo deportuotas iš šalies. Jos tėvai susipažino, studijuodami medicinos universitete. Padraugavę metus laiko - jie susituokė, dar po metų gimė dukra.

REKLAMA

 

 

Iš motinos Jakterina sužinojo, kad 1983 metais jos tėvas buvo deportuotas iš Rusijos, nes įsivėlė į muštynes. Vieną vakarą vyras, grįždamas iš darbo paprašė taksisto jo pavežti, tačiau šis atsisakė, nes Jakaterinos tėvas – juodaodis. Taksistas parašė pareiškimą milicijai, esą juodaodis jį užpuolė. Tą dieną, kai dukrai suėjo treji, Jakaterinos tėvas buvo deportuotas. Jakaterinos tėvai dar kurį laiką susirašinėjo laiškais, tačiau jos motinai parašius laišką jis vis grįždavo atgal. Galiausiai ryšiai nutrūko.

REKLAMA
REKLAMA

Prasidėjus interneto erai, Jakaterina jame rado identišku vardu ir pavarde jauną vyrą. Ši jam parašė. Gavus atsakymą apstulbo – jie brolis ir sesuo. Susitaupius 150 tūkst. rublių ji nusipirko bilietą į Tanzaniją ir galiausiai susitiko su savo tėvu po 33-ejų metų. Ten rusė praleido dvi savaites ir su tėvu kalbėjo dieną naktį.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų