Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
8
Mantas Petruškevičius ir Juozas Statkevičius (Fotobankas)

Lapkričio 17-ąją buvo pristatyta taip ilgai laukta mados kūrėjo Juozo Statkevičiaus 2022-ųjų pavasario-vasaros kolekcija. Šiam renginiui ruošėsi ne tik mados kūrėjas, bet ir Mantas Petruškevičius, kurio darbai pasižymi išskirtiniu dekoru.

8

Lapkričio 17-ąją buvo pristatyta taip ilgai laukta mados kūrėjo Juozo Statkevičiaus 2022-ųjų pavasario-vasaros kolekcija. Šiam renginiui ruošėsi ne tik mados kūrėjas, bet ir Mantas Petruškevičius, kurio darbai pasižymi išskirtiniu dekoru.

M. Petruškevičius pasakojo, kad gėlės buvo atvežtos iš skirtingų šalių.

REKLAMA
REKLAMA

J. Statkevičiaus naujausios kolekcijos pristatyme netrūko gražiausių gėlių motyvų ne tik ant drabužių, tačiau ir salė buvo puošta jomis. Būtent prie šio dekoro ir prisidėjo M. Petruškevičius.

„Indėlis ryškiai matosi. Toks ir buvo mano indėlis. Visada smagu prisidėti prie tokių talentingų, profesionalių ir legendinių žmonių“, – šyptelėjo M. Petruškevičius.

Vyras tikino, jog jokių nesutarimų su mados maestro nebuvo, tad jis be jokių keblumų ir išpildė savo viziją: „Man atrodo, kad Juozas žino, kad aš juo pasitikiu, o jis manimi. Mes kažkaip daug nediskutavome apie „kabliukus“. Čia yra taip, jog kiekvienas žino savo darbą.“

Tęsdamas pokalbį apie įspūdingas dekoracijas, M. Petruškevičius ir atskleidė, kokios puošmenos jį labiausiai žavi.

„Gėlės atvažiavo iš daug skirtingų miestų: Olandijos, Prancūzijos, Vokietijos. Ten labai didelis yra miksas, nes yra labai daug iš visur sudėta, kur žmonės net neįsivaizduoja. Ten rožių žiedų yra tūkstančiais. Įspūdį daro jų dydis, emocija, veidrodžiai ir didžiulės kolonos. Viskas ir sukuria įspūdį. Kas būna virš galvos – labai efektinga. Aš nemėgstu dekoro, kuris siekia 1 metrą ar 1 m. 20 cm. Aš visada mėgstu, kai yra 2 m. ar dar daugiau. Tai atrodo labai įspūdingai“, – savo mintimis dalijosi jis.

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai rašėme apie naujausią J. Statkevičiaus kolekcijos pristatymą.

J. Statkevičius teigia, kad idėja sukurti gėlių motyvais alsuojančią kolekciją kilo prisiminus gelėtas mamos Vandos Statkevičienės sukneles.

„Naujausia kolekcija skirta mylimiausiam žmogui – mano besišypsančiai mamai. Mano mūzai. Mano įkvepėjai. Laikiau šią paslaptį iki paskutinės minutės, tačiau užuominą akyliausi galėjo įžvelgti kvietimuose, kurie pagal specialų užsakymą buvo spausdinami Prancūzijoje. Juodai baltame fone įkomponuotoje mamos jaunystės nuotraukoje ji pozuoja pievoje tarp gėlių. Tad romantinis šios kolekcijos pavadinimas – dailininkas ir mūza“, – šypsosi jis.

Naujausią kolekciją J. Statkevičius siekė sukurti įvairaus skonio klientams, todėl šiemet ją sudaro net 62 skirtingi modeliai.

REKLAMA
REKLAMA

Tai lyg pasivaikščiojimas po prancūzišką gėlių parką, kuriame kvepiančių gėlių šešėliai, aromatai ir spalvos turėtų pakylėti kiekvieną. Elegantiški siluetai dieniniam stiliui, trumpo ir vidutinio ilgio suknelės popietei, ir kolekciją vainikuojančios grandiozinės, tačiau sykiu šiuolaikinės suknelės gėlėtų rašto ir spalvų asorti visumoje. Negana to, J. Statkevičiaus sukurti komplektai gali būti lengvai dekonstruojami, ardomi ir vėl jungiami į netikėtus ansamblius: „Derinant spalvingus švarkus su vienspalviais modeliais, visada atrodysite svajinga, romantiška ir lyg pasiklydusi gėlių sode“.

Dar vienas siurprizas, kuris laukė J. Statkevičius aukštosios mados pristatymo žiūrovų – gelėtos šilko skarelės, kurias taip pat dizaineris nutapė savo rankomis. Tai pirmas kartas, kai J. Statkevičius pristato vardines skareles.

REKLAMA
REKLAMA

Neliko nuošalyje ir vyriški komplektai, skirti drąsiems ir mada besidomintiems džentelmenams. Gėlės vyriškuose modeliuose virto spalvų dėmėmis, šviesos ir šešėlių žaismu. Vyriški modeliai patogūs ir komfortiški, tačiau sykiu griežti ir elegantiški, todėl tinkami bet kokiai progai. Jiems akį merkia šiuolaikiškumas ir drąsa, aukščiausia atlikimo kokybė ir begaliniai bandymai surasti tobulybę.

„Mano kolekcija – lengva ir skaidri lyg akvarelė, lyg romantiškas pleneras parke. Ji romantiška, koketiška ir jaunatviška. O taip pat – ekstravagantiškai personalizuota. Norėjau atitrūkti iš niūrios kasdienybės ir buities, leistis kvailioti laisvai, nevaržomai. Kai kuriems kūriniams sunaudojau net po 30 metrų medžiagos, aukojau daugybę laiko, kad išgaučiau reikiamą modelio formą, teisingą kritimą ir architektūrą. O svarbiausia užduotis – užkerėti žiūrovų širdis“, – sako J. Statkevičius.

REKLAMA
REKLAMA

Ne mažiau svarbus ir pats kolekcijos pristatymas. Neįprastas muzikinis takelis – vien tik prancūziška muzika, ištaigingos puokštės, kurias sukūrė ir išpildė gėlių couture kūrėjas, floristas-dekoratorius Mantas Petruškevičius. Visa tai – J. Statkevičiaus fantazijos labirintų harmonija ir susiliejimas su gamta.

„Tikiu, kad su šia nelengva bei labai spalvota ir marga užduotimi susidoroti pavyko. Aukštosios mados tikslas yra išmokyti mados estetikos, puoselėti ir vystyti meninį skonį. Grožis išgelbės pasaulį, o kūryba – tai gėris, malonumas ir laisvė“, – kalbėjo naujausią 2022-ųjų pavasario-vasaros kolekciją pristatęs mados kūrėjas Juozas Statkevičius.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų