• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Michaelis Schumacheris, septyniskart pasaulio čempionas ir neabejotinai geriausias visų laikų „Formulės-1“ lenktynininkas, po siaubingo nelaimingo atsitikimo slidinėjant, sužalojusio jo gyvenimą, beveik dešimtmetį nesirodė viešumoje.

Michaelis Schumacheris, septyniskart pasaulio čempionas ir neabejotinai geriausias visų laikų „Formulės-1“ lenktynininkas, po siaubingo nelaimingo atsitikimo slidinėjant, sužalojusio jo gyvenimą, beveik dešimtmetį nesirodė viešumoje.

REKLAMA

Michaelio Schumacherio šeimos advokatas tvirtino, kad nepaisant didžiulio susidomėjimo apie „Formulės-1“ legendą, su jo sveikatos būkle susijusi informacija ir toliau išliks konfidenciali.

Septynis kartus F1 čempionu tapęs M. Schumacheris 2013 metų gruodį slidinėdamas Prancūzijos Alpėse patyrė sunkią, pragaištingų pasekmių sukėlusią traumą. Vyras išgyveno, tačiau visiems laikams pasitraukė iš visuomenės akiračio.

Po kelių mėnesių jis buvo perkeltas į šeimos namus prie Ženevos ežero, kur jo priežiūra tęsėsi. Nuo to laiko informacijos apie jo būklę buvo nedaug. Jo žmona Corinna griežtai saugo savo vyro privatumą, todėl visas detales žino tik artimiausi šeimos nariai ir labai artimi draugai, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Šeimos advokatas Feliksas Dammas atliko svarbų vaidmenį padėdamas jai tai padaryti. Kalbėdamas su Vokietijos naujienų portalu LTO, jis paaiškino, kodėl po nelaimės niekada nebuvo paskelbta oficiali ataskaita.

REKLAMA

„Visada buvo siekiama apsaugoti jo privatumą, – sakė jis. – Žinoma, daug diskutavome apie tai, kaip tai padaryti. Taip pat svarstėme, ar galutinė ataskaita apie Michaelio sveikatą galėtų būti tinkamas būdas tai padaryti.

Tačiau tai nebūtų pabaiga – vertinant šių dienų žiniasklaidą, ataskaitas nuolat reiktų atnaujinti. Nes ne nuo jūsų, kaip nukentėjusiųjų, priklauso, ar žiniasklaida padarys tam galą. Jie galėtų vėl ir vėl paimti tokį pranešimą ir sau užsidirbti clicku's praėjus vienam, dviem, trims mėnesiams ar metams po pranešimo.

REKLAMA
REKLAMA

Ir jei tada norėtume imtis veiksmų prieš tokį pranešimą, tektų susidurti su savanorišku informacijos atskleidimu.“

Vienas iš patikimųjų, turinčių prieigą prie po devyniais užraktais saugomos informacijos, yra Ralfas Schumacheris, pats buvęs F1 lenktynininkas.

Per neseniai duotą interviu Vokietijos žurnalui „Bunte“ jis atsisakė išsamiai kalbėti apie savo brolį, tačiau pateikė užuominų apie brolio vaikus ir savo santykius su jais.

„Deja, gyvenimas – ne visada teisingas. Mums tenka su tuo susitaikyti, – pasakė jis, turėdamas omeny brolio tragediją. – Kai matau jo vaikus, Giną-Marią ir Micką, mano širdis džiaugiasi. Jeigu kam nors iš šeimos prireikia mano patarimo, esu pasirengęs jį duoti. Bet šiaip jie eina savo keliu.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šį gruodį sukanka dešimt metų nuo M. Schumacherio avarijos. Ji įvyko praėjus vos metams po to, kai jis antrą ir paskutinį kartą pasitraukė iš „Formulės-1“ po trejų metų darbo „Mercedes“ komandoje, per kuriuos padėjo komandai įsitvirtinti starto rikiuotėje, o vėliau su kitu septyniskart čempionu Lewisu Hamiltonu sulaukė nepaprastos sėkmės.

Atsižvelgiant į tai, kad F1 gerbėjai žavisi M. Schumacherio pasiekimais, ir į tai, kad po avarijos apie jo sveikatos būklę buvo gauta labai mažai informacijos, jo būklė visiems tebėra labai įdomi.

REKLAMA

Dammas supranta, kodėl taip yra, tačiau perspėjo gerbėjus, kad vargu ar šeimos požiūris pasikeis.

„Žinoma, – atsakė jis, paklaustas, ar supranta, kodėl yra toks didelis susidomėjimas. – Tačiau taip pat manau, kad didžioji dauguma gerbėjų gali su tuo gerai susidoroti ir taip pat gerbia tai, kad nelaimingas atsitikimas išjudino procesą, kurio metu būtinas privatumas ir dabar jo bus laikomasi toliau.“

 

 

 

Tą patį per tą patį.
Gal seniai nėra gyvųjų tarpe.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų