Po vyro mirties gatvėje likusi moteris artimųjų užuojautos nesulaukia

Reginos istorija šokiruoja: sulaukusi 65-erių moteris palaidojo vyrą ir staiga atsidūrė gatvėje. Be pinigų, be pastogės... „Daugiau neturiu į ką kreiptis, kad padėtų tetai. Regina neturi kur gyventi. Taip pat neturi nė cento kišenėje, tik lazdą rankoje“, – „TV pagalbos“ žurnalistei Sandrai Žutautienei paskambinusi pasakojo Giedrė, Reginos dukterėčia.

Regina pateko į užburtą ratą: galėtų išsinuomoti būstą, tačiau neturi pinigų, o senatvės pensijos negauna dėl to, kad neturi namų ir deklaruotos gyvenamosios vietos.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po vyro mirties gatvėje likusi moteris artimųjų užuojautos nesulaukia

Giedrė Sandrai papasakoja, kad Regina turi seserį Nidą, kuri gyvena tėvų paliktoje troboje. Tačiau į gatvę išmestai moteriai kampo ten kažkodėl neatsiranda. Net laikinai. Nuvykus į Nidos namus, įvykiai pasisuka netikėta linkme.

„Mus pasitiko Nidos vyras Juozapas. Svainis neapsidžiaugė pamatęs Reginą, tačiau iš kiemo neišvijo ir netgi pakvietė vidun“, – pasakoja gelbėtoja Sandra. Juozapui vos širdis nesustojo išgirdus, kad Regina jį ir jo žmoną Nidą kaltina beširdiškumu – neva jie vargšės giminaitės nepriima po savo stogu.

REKLAMA

„Svainiui užvirė kraujas klausantis Reginos skundų. Tarp giminaičių įsiplieskė aršus konfliktas ir jau galvojau, kad vienas kitam jie kibs į atlapus“, – sakė Sandra.

Kuo baigsis giminaičių konfliktas ir kodėl įsiutusi Regina mes sesers vyrui piktą linkėjimą: „Švogeri, nusprok!“?

Visa istorija jau šiandien 16.30 „TV Pagalboje“ per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų