Pavojingame kadre įsiamžinęs keliautojas – kovoje dėl gyvybės

Ekstremalių pojūčių troškimas jauną anglų keliautoją Danielį Clarką vertė nepaisyti taisyklių. Deja, likimas jam nebuvo gailestingas. Po pastarosios kelionės Danielis – intensyvioje medikų priežiūroje.

9

Kovo 26 dieną socialinėje erdvėje vaikinas paskelbė įsimylėjęs kelionę po Aziją. Apie tai, kad tryško džiaugsmu, kalbėjo ir jo nuotraukos. Keliomis iš jų Danielis dar spėjo pasidalinti „Facebook“. Viena jų – kelianti šiurpą. Vaikinas pozavo kone visu kūnu išlindęs pro traukinio langą.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pavojingoje asmenukėje įsiamžinęs keliautojas – kovoja dėl gyvybės

Spėjama, kad važiuojant ta pačia transporto priemone ir nutiko nelaimingas atsitikimas. Danielis iškrito iš važiuojančio traukinio ir stipriai susižalojo galvą. Vaikiną rado kito pravažiuojančio traukinio mašinistas.

„Iš Danielio burnos sruvo kraujas. Jis buvo skubiai išgabentas į ligoninę. Traukinio mašinistas pastebėjo jį gulintį prie bėgių ir nedelsdamas susisiekė su policija bei greitąja pagalba. Manome, kad vaikinas iškrito pro centrines traukinio duris. Jis važiavo vienas, tad niekas jo nepasigedo“, – aiškino pareigūnas. Iš Alderšoto kilęs dvidešimtmetis rastas gulintis vienos Tailando provincijos teritorijoje.

Primename, kad 2014 m. panašiomis aplinkybėmis žuvo devyniolikmetis britų keliautojas Mattas Lawloras. Po traukinio bėgiais vaikinas nukrito mėgindamas peršokti nuo vieno vagono stogo ant kito.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų