Numerologė atsako, ar O. Pikul tinka į žmonas S. Jasaičiui

Šį kartą naujienų portalas Balsas.lt paklausė numerologės Galinos Šmidt apie vieną karščiausių lietuvos porų – dainininkę Oksaną Pikul bei krepšininką Simą Jasaitį. Pagal jų gimimo datą numerologė pabandė pasakyti apie poros charakterio savybes bei tarpusavio suderinamumą.

Numerologė O. Pikul, gimusią 1984-01-10, apibūdino kaip mėgstančią grožį, tobulumą ir stabilumą, tačiau, pasak gimimo datos skaičių, jai būdingas skeptiškumas bei charakterio nepastovumas, ji nuotaikos žmogus.

Pasak G. Šmidt, Oksana turi didelį vystymosi potencialą, tačiau lavinimuisi ir tobulėjimui jai reikalinga įtakingų žmonių pagalba.

Oksana Pikul (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus)Oksana Pikul (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus)

Moteris gali būti kaprizinga arba linkusi į pesimizmą, dažnai kartoja tas pačias klaidas. Aplinkiniai apie O. Pikul dažnai susidaro klaidingą nuomonę.

Kaip sako numerologė, Oksana ne visada moka arba ne visada nori išreikšti savo tikruosius jausmus.

Ji būtų gera žmona, jeigu vyras padėtų jai tobulėti, tenkintų jos lūkesčius ir nieko iš jos nereikalautų.

REKLAMA

Oksana Pikul ir Simas Jasaitis (nuotr. Balsas.lt)Oksana Pikul ir Simas Jasaitis (LNK nuotr.)

Tuo tarpu, S. Jasaitį, gimusį 1982-03-26, numerologė apibūdino kaip intelektualų, humanišką, mokantį planuoti, tačiau nemėgstantį smulkmenų ir kartais pervertinantį savo jėgas.

Krepšininkas mėgsta discipliną, tvarką bei žino, ko nori, tačiau nesinaudoja intuicija.

Pasak G. Šmidt, šeimoje su juo gali būti nelengva, nes jis jaučia pareigą kitus perdėtai globoti, tai reiškia, kad aplinkiniai gali jausti spaudimą. Tačiau su merginomis Simas bendrauti moka.

Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio susitikimas (nuotr. Fotodiena.lt/Tomo Lukšio) (nuotr. Balsas.lt)Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio susitikimas (nuotr. Fotodiena.lt/Tomo Lukšio)

Kaip sakė numerologė, tiek Oksana, tiek Simas artimiausius porą metų šeimos, tikriausiai, dar nekurs, tačiau jiedu vienas kitam tinka, nes papildo vienas kitą. Kad santykiai būtų geresni, Oksanai reikia mažiau kalbėti, o Simui mažiau spausti savo perdėta globa. Pagal gimimo datas jie gali būti kartu ir padėti vienas kitam tobulėti ir įgauti gyvenimo patirties.

Taip pat skaitykite:

Numerologė: L. Kleiza būtų geras menininkas, J. Valančiūnas – meilužis


Rašyti komentarą...
A
Arvydas
2011-09-27 17:30:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oksana tinka Simui
Atsakyti
0

K
Komentatorius
2011-09-27 17:57:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Numerologija - tai numerologės klimaksas, kuriuo ji serga nuo gimimo.
Atsakyti
0

9
999
2011-09-27 18:33:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
numerologija yra tikra. Numerologija daugiau lemia negu zodiako zenklu suderinamumas. Simas 4 - tas. Pikul - 6 . Sie skaiciai tinka tarpusavyje. Esu isnagrinejes nemazai poru, ir viskas tikdavo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų