Neseniai skyrybas išgyvenęs Skambinas leidžia laiką su sūnumi: drauge atvyko į atidarymo šventę

„Yra vietų, kurias galima įsimylėti iš pirmo žvilgsnio“, – taip apie Kaune oficialiai atidarytą baseino ir pirčių erdvę „Aušra SPA“ kalbėjo svečiai, pakviesti apžiūrėti naująją poilsio bei vandens pramogų oazę, rašoma pranešime spaudai.

60

Tarp panorusiųjų susipažinti su ypatinguoju spa specialistų, interjero dizainerių bei kitų savo srities profesionalų kūriniu, o vėliau ir pasilepinti jo teikiamais malonumais buvo ne vienas žinomas žmogus – Mia, Rasa Kaušiūtė, Vasha, Mindaugas Mickevičius – Mino, Gediminas Juodeika su sužadėtine Živile, Inga Budrienė, Reda Matuliauskaitė, Marija Grabštaitė, Petras Jucevičius, Karolis Murauskas, Viktorija Mauručaitė, Giedrius Gustas, Saulius Skambinas, Joana Bartaškienė, Tomas ir Gintarė Slausgalviai, Gintautas Strolys, Irina My My, Artūras Orlauskas, Ingrida Kazlauskaitė ir kiti.

(60 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neseniai skyrybas išgyvenęs Skambinas leidžia laiką su sūnumi: drauge atvyko į atidarymo šventę

Tiesa, daugybės fotografų blyksčių sulukė neseniai išsiskyręs Saulius Skambinas. Į atidarymo šventę jį atlydėjo jo sūnus. Visą vakarą jie nestokojo geros nuotaikos bei mielai pozavo fotografams.

Primename, kad visai neseniai jis su atlikėja Karina Krysko nusprendė pasukti skirtingais keliais. 

S. Skambinas ir K. Krysko susituokė 2011 metais, netrukus po to jiems gimė sūnus Majus.

„Šokiai mus su Karina sujungė į šeimą. Turim mažių, gyvenimas įsibėgėjo ir viskas vyko natūraliai. Tačiau šokiai buvo tas atskaitos taškas, kuris padėjo susilipdyti ir judėti į priekį“, – gražių žodžių apie pažinties su žmona pradžią neseniai „Virtuvės istorijų“ laidoje negailėjo Saulius.

SPA centre, kuriame apsilankė ir S.Skambinas su sūnumi, duris atvėrė neįprastoje vietoje – tokiu pat pavadinimu prieš kelis metus pradėjusiame veikti verslo parke, įsikūrusiame beveik miesto centre, prie pagrindinės laikinosios sostinės autobusų stoties atkurtuose istorinės Kauno spaustuvės pastatuose.

Šiluma, žaluma ir rafinuotu skoniu alsuojanti poilsio oazė išsiskiria interjeru bei pažangiais technologiniais sprendimais. Pavyzdžiui, dėka inovatyvios filtravimo sistemos vandens zonoje naudojamo chloro ne tik nesijaučia, bet jis intensyviai nedirgina ir jautesnės šiai medžiagai odos.

REKLAMA

Beje, aktyvaus poilsio erdvėje kauniečiai ir miesto svečiai ras ne tik naujausius reikalavimus atitinkantį plaukimo baseiną, bet ir atskirą baseiną vaikams, dvi sūkurines vonias su specialia, masažine gultų zona. Taip pat pažangų masažinį baseiną, atpalaiduosiantį visą, įtampos, streso ar sporto paveiktą, kūną – nuo pėdų iki pečių linijos.

Sveikos gyvensenos oazėje įrengtos ir trys klasikinės, tačiau moderniais bei sveikatai naudingais sprendimais išsiskirsiančios pirtys. Tai lietuviška, su kūno gyvybinę galią bei regeneraciją aktyvinančio onikso akmens elementais, suomiška, su kvėpavimo takus teigiamai veikiančia Himalajų druskos sienele, bei visų mėgstama, raminanti ir atpalaiduojanti garinė pirtis.

 


Rašyti komentarą...
B
Birutė
2020-02-27 10:59:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kodėl nepaminėtas mažasis Skambinas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų