N. Bunkė atskleidė grupės „Yva“ išsiskyrimo priežastis

Prieš keletą dienų grupė „Yva“ paskelbė išyranti dėl finansinių nesutarimų. Visi merginų grupės gerbėjai sunerimo – kodėl dešimt išbuvusios scenoje, žiniasklaidai pasakojusios apie itin draugiškus savo santykius, merginos nusprendė išsiskirti?

„Tiesiog tam atėjo laikas... Skyrybos šou versle dažniausiai įvyksta dėl pinigų, ir dėl to sunku ginčytis. Maniau, natūralu, kad man priklauso ketvirtadalis „Yvos“ pelno; merginos dėjosi to nesuprantančios, paskui su tuo susitaikė, bet neilgam. Kurį laiką tyliai rezgė planus, kaip nuo to mokesčio išsisukti... Tačiau didžiausiu mūsų santykių pleištu tapo kiti dalykai... Prašiau, kad mokytųsi dainuoti, bet jos manė: kam to reikia, ir taip ganėtinai gerai dainuoja. Be to, prasidėjo moteriškos intrigos, apkalbos...“, – pasakojo grupės įkūrėja Natalija Bunkė žurnalui „Žmonės“.

YVA (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)YVA (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)

Moteris prisipažino, kad grupės iširimo klausimas nebuvo vienos nakties sprendimas – ji ilgai svarstė visus už ir prieš, kol galiausiai trūko atlikėjos kantrybė.

REKLAMA

Atlikėja atskleidė, kad merginos sutriko išgirdusios jos sprendimą ir labiausiai sunerimo dėl „Yva“ dainų. Merginos norėjo toliau dainuoti populiarios grupės dainas. Natalija atsakė, kad šios dainos priklauso „Yvai“: „Grupė – tarsi įmonė, kurios turtas – dainos, garderobas, įvaizdis, įrašai. Ir ta įmonė uždaroma... “ N. Bunkė pasiūlė merginoms suburti naują grupę ir pradėti viską nuo nulio kaip ji kažkada pati padarė.

Natalija Zvonkė (Fotodiena.lt nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)Natalija Zvonkė (Fotodiena.lt nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)

Natalija atskleidė, kad gailisi vieno dalyko, kurį priėmė dar būdama grupėje. Būtent šis dalykas ir išardė grupę: „Anksčiau, kai dar dainavome trise, buvome labai vieningos ir jokių pykčių nekilo... Mano sesuo tam sprendimui prieštaravo, Gintarė abejojo, bet aš vis tiek jį priėmiau. O dabar už tą klaidą turiu sumokėti.“

Natalija Zvonkė „Chorų karų“ laidos filmavime (Balsas.lt/Martynas Jocys) (nuotr. Balsas.lt)Natalija Zvonkė „Chorų karų“ laidos filmavime (Balsas.lt/Martynas Jocys) (nuotr. Balsas.lt)


Rašyti komentarą...
h
hhhhhhh
2011-12-21 15:00:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sapro zertvyte isarde grupe. Tai barakudai tik babkes galvoj. Sapras irgi neuzilgo bus isdurtas...........
Atsakyti
0

j
jonas
2011-12-21 15:50:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nelimpa ji prie grupes, prie sapro gal ir limpa jauna ir tt..bet prie grupes ni nelimpa..kaip sakant is 0 nori buti 1
Atsakyti
0

R
Remis
2011-12-21 17:24:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bukim biedni bet teisingi, juk ten viena Natalija traukdavo, o kitos tik siaip pasokdvo, pasistaipydavo, pavaidindavo. Dabar tegul kuria dainas ir dainuoja, tik va turbut nemoka dainuoti :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (30)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų