Lyg kitas žmogus: paviešinta Izraelio atstovės „Eurovizijoje“ nuotrauka be makiažo

Šią savaitę visą Europą drebina ilgai lauktas „Eurovizijos“ dainų konkursas, kuriame itin daug dėmesio sulaukai viena iš šių metų konkurso favoričių – izraelietė Netta Barzilai.

33

Tai – tikrai itin ekscentriška dainininkė. Stebina ne tik jos įvaizdis, bet ir elgesys, o ką jau kalbėti apie kritiką, kurios Netta sulaukė iš praėjusių metų „Eurovizijos“ nugalėtojo Salvadoro Sobralio.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paviešinta Izraelio atstovės „Eurovizijoje“ nuotrauka be makiažo

Netta scenoje pasirodo pasipuošusi itin akį traukiančią apranga ir ryškiu makiažu. Vis dėlto jos socialiniuose tinkluose galima rasti ir nuotraukų, kuriose ji – visiškai natūrali. Čia atlikėja atrodo tarsi kitas žmogus.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar vasario mėnesį N. Barzilai laimėjo 5-ąjį „The Next Star for Eurovision“ sezoną ir taip gavo laimingą bilietą į Portugaliją.

Dainininkė savo pasirodymams suteikia įvairių elementų, kurie jos dainų priverčia neužmiršti dar ilgai. Pirmąkart pasirodžiusi nacionalinės „Eurovizijos“ atrankose Izraelyje, N. Barzilai nustebino komisiją atlikusi Rihannos dainą „Rude Boy“.

Nettai – vos 25-eri, tačiau jos muzikinis kelias prasidėjo daug anksčiau. Mergina vidurinę mokyklą baigė su pagyrimu, o vėliau ir toliau gilino savo muzikines žinias.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Izraelio atstovės kritimas nuo laiptų

2016 metais Netta sukūrė improvizacijomis paremtą ansamblį „The Experiment“, su kuriuo keliavo po visą Izraelį. Taip pat ji atliko pagrindinį vaidmenį spektaklyje „Running on the Sea“.

Izraelio atstovė „Eurovizijoje“ nemažai koncertuoja ir kaip solo atlikėja, koncertuoja ir už savo šalies ribų, o jos daina „Toy“ – tarsi himnas moterims.

N. Barzilai dainos galite paklausyti čia:

 

 


Rašyti komentarą...
k
kaubojus
2018-05-10 16:08:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sobralis teisus; ta persona iš Izraelio- pabaisa, o jos daina - košmaras...
Atsakyti
-4

I
Ilona
2018-05-10 19:49:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sobralis nesakė, kad ji pabaisa. Sakė tik, kad daina baisi. Tai skirtingi dalykai.
Atsakyti
-1

a
aldonius
2018-05-10 20:39:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
darykit kažką su savo galerijom. Kaip visada rašot apie kažką konkretaus o foto prikelta bele kiek ir po to ieškokis, kad nori.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų