Londone pakrikštytas princas George'as Mažylis gavo net 7 krikštatėvius

Spalio 23 d. popietę Londone pakrikštytas Velso princo Williamo ir jo žmonos Kate sūnaus, princo George'o krikštynos.

Karališkoji pora sulaužė šeimos paprotį ir sūnaus krikštatėviais paskyrė Williamo pusseserę jojimo sporto čempionę Zarą Phillips ir šešis senus draugus.

Trijų mėnesių George'as pakrikštytas Šv. Jokūbo rūmuose Londone. Nedidelėje ir palyginti kuklioje ceremonijoje dalyvavo tik tik artimiausi šeimų nariai, krikštatėviai ir jų sutuoktiniai – iš viso 22 svečiai, įskaitant karalienė Elizabeth II ir Kate tėvus.

Šia proga Kate pasipuošė švelniai gelsvu kostiumėliu su drapiruota kokarda ir tokios pat spalvos nedidele skrybėlaite su tinkleliu, o princas Williamas vilkėjo tamsiu kostiumu, baltais marškiniais ir žydru kaklaraiščiu.

Tuo tarpu princas George'as buvo papuoštas istoriniais krikštynų rūbeliais: jais 1841 metais pirmą kartą per krikštynas buvo apvilkta pirmagimė karalienės Victorios dukra princesė Victoria ir nuo to laiko šis drabužis buvo karta iš kartos naudojamas per visas karališkąsias krikštynas, įskaitant karalienės tėvą karalių George'ą VI, pačią karalieną, princus Charles'ą, Williamą ir Harry.

REKLAMA

Krikšto sakramentą mažajam princui suteikė Kenterberio arkivyskupas Justinsa Welby's.

Zara, kuri pati laukiasi pirmojo vaikelio nuo savo vyro – regbio žaidėjo Mike'o Tindallo, vienintelė iš George'o krikštatėvių yra šeimos narė. Iš viso mažylis gavo net septynis krikšto tėvus – ši garbė dar atiteko buvusiam elitinio specialiųjų pajėgų dalinio SAS nariui Jamie Lowtheriui-Pinkertonui, kuris yra Williamo vyriausiasis asmeninis sekretorius, ir Oliveriui Bakeriui – sutuoktinių draugas iš jų studijų Škotijoje laikų.

Krikštatėvių sąraše taip pat įvardytas princo Williamo vaikystės draugas Williamas van Cutsemas ir Kate mokyklos draugė Emilia Jardine-Paterson, kuri dabar užsiima interjero puošybos verslu.

Krikštatėviais taip pat taps Hugh Grosvenoras, kurio motina Vestminsterio kunigaikštienė yra princo Williamo krikštamotė, ir Julia Samuel – velionės Williamo motinos princesės Dianos artima draugė.

Toks krikštatėvių pasirinkimas kertasi su Britanijos monarchijos tradicija, kai į sąrašą įtraukiami tik su karališkąją šeima giminystės ryšiais susiję asmenys.

Pats princas Williamas irgi turi šešis krikšto tėvus, tarp jų Graikijos karalių Konstantiną II. Tarp Williamo tėvo sosto įpėdinio princo Charleso krikštatėvių yra Norvegijos karalius Haakonas ir Graikijos bei Danijos princas George'as.

Princo George'o krikštynų akimirkos – nuotraukų galerijoje:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų