Linas Adomaitis pristato naują kūrinį „Aš tau sakau“. Šįkart atlikėjas kiek ironiškoje ir tuo pačiu linksmoje dainoje kalba apie visiems žinomus šou verslo atstovus.  

Dainininko ir prodiuserio Lino Adomaičio vasaros „racionas“ – poilsis prie ežero ir darbas garso įrašų studijoje. Atlikėjas jau įpusėjo savo solinį albumą, kuriame puikuosis dainos, įrašytos kartu su Eurika Masyte, Pieno lazeriais, Vaidu Baumila, Tanoka Beard bei solinės kompozicijos.

Viena paskutinių Lino dainų - „Aš tau sakau“ šiandien siūloma klausytojams radijo stotyse ir interneto portaluose. Šiame kūrinyje Adomaitis dainuoja apie Lietuvos šou verslo atstovus ir žiniasklaidos formuojamą modelį.  

Dainoje „Aš tau sakau“ paminėti 33 žinomi Lietuvos veidai. Prodiuseris teigia, kad veidai – tai viena iš pagrindinių jo kuriamo albumo kertinių temų: „Skirtingi žmonių charakteriai, požiūriai, tikslai, vertybių skalė ar jų kuriami darbai – viena įdomiausių temų, apie kurias rašoma spaudoje. Šioje dainoje asmeniškumų nedaug, be to, daugelis žmonių, apie kuriuos dainuoju, – yra mano bičiuliai. Čia sudėjau gana populiarias straipsnių ar interviu tezes, paminėjau atlikėjus, apie kuriuos dažniausiai eskaluoja žiniasklaida.“ – pasakojo dainos autorius.

Ironiško turinio dainų Linas jau yra anksčiau įrašęs kartu su atlikėju Hokšila. Tai visiems gerai žinomi kūriniai „Stano – Milano“, „Pasaulis gražus“ ir kt. Juose vaikinai palietė tam tikras socialines temas apie popkultūrą ir jos atstovus bei apdainavo, koks pasaulis gražus yra merginoms, kurios dažosi plaukus peroksidu.

Šiandien Linas Adomaitis dainuoja „Aš tau sakau“ apie žymius Lietuvos šou verslo veidus. Atlikėjas taip pat ruošiasi svarbiam įvykiui – Centrinėje Amerikoje pas indėnus filmuoto vaizdo klipo pristatymui, kurio oficiali vieta ir data MTV rugsėjo 15 dieną.

Linas Adomaitis, A. Krisčiūno nuotr.


Rašyti komentarą...
h
hausas
2008-07-31 13:51:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
sitoj foto labai jau nesa i daktara hausa :)
Atsakyti
0

a
aaaassss
2008-07-31 14:06:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
ai lopas tas adomaitis , baisi mat zvaigzde... fu koks ...
Atsakyti
0

M
Markus
2008-07-31 14:31:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
kausas tas adomaitis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų