L. Adomaitis žmoną pamilo iš pirmo žvilgsnio

Profesionalus, nepataikaujantis masėms ir kuriantis bei dainuojantis tik tai, kas pačiam patinka. Nepaisant to, populiarus ir mylimas. Visos šios savybės byloja, kad Linas Adomaitis neabejotinai priklauso Lietuvos populiariosios muzikos elitui. Ne veltui su juo vienoje scenoje dainuoja Stasys Povilaitis, Gytis Paškevičius, Giedrė Kilčiauskienė, Donatas Montvydas ir kitos ryškiausios žvaigždės.

 

Tie, kas Liną puikiai pažįsta, žino, kad jis niekada nesistengia pasirodyti kitoks, nei yra, ir visada sako tai, ką galvoja. Vis dėlto scenoje atlikėjas negali rodyti savo nuovargio ar susierzinimo. Jis privalo būti pasitempęs ir besišypsantis. Tad koks gi Linas Adomaitis yra tuomet, kai išsiskirsto gerbėjai, užgęsta rampų šviesos ir už nugaros užsiveria namų durys?

 

Jau šį vakarą Linas Adomaitis su žmona Irma LRT laidos „Gyvenimas” žiūrovams pravers savo namų duris. Tai – ramybės oazė, kurioje jie pailsi nuo beprotiško gyvenimo tempo, o į telefono skambučius atsako tik tuomet, kai žino, kad reikalas – išties neatidėliotinas.

REKLAMA

 

Už keliolikos kilometrų nuo Kauno esančią sodybą atlikėjas su mylimąja įsigijo prieš penkerius metus – netrukus po to, kai pradėjo draugauti. Galima sakyti, kad ši vieta juos ir supiršo. „Su Irma susipažinome per vieną kalėdinį vakarėlį, kuriame turėjau vertinti darbuotojų komandų muzikinius pasirodymus. Aplink buvo daugybė žmonių, o aš visą pasirodymą negalėjau nuo jos atitraukti akių, – net po ketverių santuokos metų Linas į žmoną žiūri taip pat, kaip tuomet, kai išvydo pirmą kartą. – Po to pradėjome kalbėtis ir... daugiau nebesiskyrėme.”

 

„Čia netoliese yra labai graži bažnytėlė. Atvažiuodavome į ją sekmadieniais, po truputį ne tik susipažinome, bet ir susidraugavome su jos kunigu. Ir supratome, kad norime susituokti būtent čia”, – laidos „Gyvenimas” kūrėjams vedybų istoriją pasakojo Irma Adomaitienė.

 

Tiesa, tuomet sodyboje viskas atrodė kitaip, nei dabar – buvo tik sena troba ir keli ūkiniai pastatai. Dabar jau telkšo tvenkinys, iškilęs rastų namas, o šalia jo auga svečių namelis. Nors galima būtų pamanyti, kad į kūrybą pasinėręs muzikantas nežino, kaip vinį įkalti, Linas aktyviai dalyvavo namo statybose. Todėl dabar be vargo gali paaiškinti, kada turi būti pjaunami rąstai, kokius tarpus palikti virš langų, kad ilgainiui stiklas neskiltų, kiek tonų akmenų panaudota pirtyje ir daugybę kitų smulkmenų.

 

Čia pora surentė ir dar vieną labai svarbų statinį – rūkyklą, kurioje dainininkas dažnai rūko čia pat pagautą žuvį ar skanų mėsytės gabaliuką. „Irma atrado puikių marinavimo receptų, todėl ji yra marinavimo vadas, o aš – rūkymo vadas”, – kaip visuomet šmaikštauja L. Adomaitis.

 

Kaip dar visai neseniai širdžių ėdiku vadintas atlikėjas tapo šeimynišku, mylinčiu vyru, džiaugsmingai kurstančiu šeimos ugnį ir svajojančiu apie vaikus? Atviras ir nuoširdus Lino Adomaičio bei jo žmonos portretas laidoje „Gyvenimas” – jau šį vakarą, 18.50 val. per LRT televiziją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų