Kristupas Krivickas atsidūrė ligoninėje

Žurnalistui ir politikui Kristupui Krivickui teko gultis ant operacinės stalo. Garsiam vyrui neseniai atlikta klubo sąnario operacija.

Pasirodo, Kristupui buvo pritaikytas inovatyvus gydymas, kurio metu naudojamos mineralinės nanodalelių technologijos.

Antradienį vakarą socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje vyras pasidalijo patirtimi: „Kauno klinikos. Dvejus metus planuotas klubo sąnario remontas pavyko puikiai. Ankštumas, plyšusi tarpsąnarinė lūpa, chondromaliacija viskas sutvarkyta vienos tausojančios artroskopinės operacijos metu (tiesa, truko tris valandas, bet sutvarkė viską vienu kartu)!

Ačiū gydytojui dr. Valdemarui Loibai, kuris bene vienintelis Lietuvoje sukaupęs reikalingą pasaulinę patirtį ir kompetencijas taiko pažangiausius įvairių klubo sąnario pažeidimų inovatyviausius operacinio gydymo būdus Lietuvoje, Kauno klinikose! Būsiu kaip naujas. Speciali žinutė kiokušin karatė klubo „Saulės ženklas“ nariams – nesidžiaukit labai, aš greit grįšiu dar geresnis.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad  šie metai Kristupui ypatingi, balandžio 5-ąją jiedu du žmona Jurgita susilaukė penktojo vaikelio.

Jų šeimą papildė dar vienas vaikas, kurio svoris – 3990 gramų, o ūgis – 55 cm. Taip pat vyras paviešino ir neseniai pagimdžiusios žmonos Jurgitos nuotraukas.

Tiesa, kadangi 4-asis poros vaikelis gimė kiek per anksti, K. Krivickas neslėpė, kad jaudinosi ir dėl šios atžalos. „Jurgitai prieš Kalėdas buvo tam tikra krizė – jai teko gulėti ligoninėje ir galvoti, kad net ir šiuo atveju gali visaip būti. Bet parašiau padėką, nes esu labai dėkingas už tokią atidžią, kruopščią ir profesionalią priežiūrą, nuolatinį stebėjimą ir tyrimus Santaros klinikų akušerijos ir ginekologijos centro medikams. Tikrai labai daug padarė, kad viskas taip sėkmingai baigtųsi. Ir prasidėtų“, – balandžio 5-ąją kalbėjo  jis.

REKLAMA

Anksčiau K. Krivickas pasakojo, kaip iškart po gimdymo jaučiasi jo žmona. Tąsyk vyras neslėpė geros nuotaikos. „Puikiai, labai nuostabios emocijos, viskas džiaugsmingai ir laimingai. Viskas įvyko labai sklandžiai ir sėkmingai, vaikas stiprus, sveikas, didelis. Daug nerimo mūsų atveju buvo dėl Augusto istorijos, kuri neišeidavo iš galvos, ir visą laiką kėlė nerimą“, – turėdamas omenyje tai, kad 4-asis vaikelis buvo gimęs gerokai per anksti, sakė televizijos laidų vedėjas.

Būtent tai gąsdino šeimą ir šio nėštumo laikotarpiu. „Jurgitai prieš Kalėdas buvo tam tikra krizė – jai teko gulėti ligoninėje ir galvoti, kad net ir šiuo atveju gali visaip būti. Bet parašiau padėką, nes esu labai dėkingas už tokią atidžią, kruopščią ir profesionalią priežiūrą, nuolatinį stebėjimą ir tyrimus Santaros klinikų akušerijos ir ginekologijos centro medikams. Tikrai labai daug padarė, kad viskas taip sėkmingai baigtųsi. Ir prasidėtų“, – dabar jau su šypsena kalbėjo jis.

Šis gimdymas, anot K. Krivicko, praėjo ganėtinai sklandžiai: „Puiki diena – viskas įvyko labai greitai – per valandą, pusantros. Dabar jau vaikas pavalgęs, laimingai miega. Palyginus su Augustu, atrodo net kaip trijų mėnesių“.

Naujienų portalui tv3.lt vyras priminė, kad 4-asis sūnelis Augustas gimė sverdamas vos 1300 gramų, o štai šis broliukas yra tris kartus didesnis.

„Ir mamai matant, kad viskas tvarkoje, džiaugsmas dar stipresnis. Sekmadienį jau važiuosime namo“, – pranešė vyras.

Naująjį sūnelį K. Krivickas jau spėjo parodyti ir kitiems savo vaikams: „Mes jau ir iki gimimo su juo bendravome kaip su šeimos nariu, o dabar jau yra parodytas, nes šiais laikais, su dabartinėmis technologijomis, viskas labai paprasta.“


Rašyti komentarą...
I
Ilka
2019-11-28 09:52:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pavydas ,pražudė ne viena .
Atsakyti
-5

K
Kurtis
2019-11-27 19:54:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks iš jo politikas - šudmalys jis
Atsakyti
-10

Z
Zita
2019-11-28 01:08:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na matote seimo dalyviai gauna visa paslauga .mes ubagai mokame ....kada mažiems savo vaikams pagelbėti neturime už .Kiti visi jau ir numirti gali.Žinau daug amputuoja Galūnes .Nes Ligu komplikacijos tik po operacijos gali turėti pasekmiu.mano pazystamui abi rankos plaštakas nupjovė .žodžiu pinigu nera .Bet sistema vagia per lavonus lipdami kaip arabai džikadista.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų