Kodėl vyrai bijo veiklių moterų namuose?

Nenuostabu, kuomet vyrai žavisi karjeros aukštumas pasiekusiomis, stipriomis, veikliomis ir aktyviomis moterimis, tačiau kone kas antras jų pabrėžia, kad tokios žmonos namie nenorėtų.

Pasak penkių vaikų mamos, gerai žinomos iš įvairių TV projektų, Giedros Sadauskienės, jos šeimoje savarankiškumas ir veiklumas tapo viena pagrindinių skyrybų priežasčių. „Vyro požiūris buvo toks, kad moteris turi sėdėti namuose, auginti vaikus, niekur negali išeiti“, - atvirauja Giedra.

Daugiavaikė mama sako, kad dirbti ji privalanti ir dėl gausios šeimos, tačiau, pasak veiklios moters, ne viskas pinigais gyvenime matuojama. Giedra dirba mokytoja profesinio rengimo centre. Savo mokiniams ji kasdien perduoda virtuvės paslaptis.

Nors tapti mokytoja moteris nesvajojo, bet darbą vadina prasmingu. „Kartais mano vaikai pyksta, kadangi aš dirbu su neįgaliais mokiniais, našlaičiais. Išgirstu, kad mokiniams atiduodu daugiau šilumos ir dėmesio, nei saviems. Bet juk geriausios pamokos vaikams: duoti ir gauti atgal.... Ir tada jie patys nejučiom tai klasiokui padės, tai kaimynei, tai dar kitam žmogui“, - nuoširdžiai šypsosi Giedra.

REKLAMA

Šį sekmadienį laida „Padėkime augti“ ne tik domėsis veikliomis, savarankiškomis, mamos pareigas ir darbą sugebančiomis suderinti moterimis, bet ir visus pakvies į artėjantį Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ renginį „Vaikų šalis“, kuriame organizuojama išskirtinė konferencija „Sumani mama“. Joje apie šiuolaikines „supermamas“ namuoe diskutuos žinomų verslininkių, viusomenininkių ar sėkmingos karjeros siekiančių moterų vyrai.

Šį savaitgalį laida „Padėkime augti“ nepamirš ir kitų auginantiems vaikus svarbių temų. Laidos kūrėjai paruošė naudingos informacijos apie tėvų mokymus, kuriuose išmokstama suprasti atžalas ir jų emocijas. O kulinarijos gerbėjai bus kviečiami pasiruošti užrašų priemones, nes TV ekranuose lauks daug sveikų užkandžių receptų.

Laidos vedėja Laura Imbrasienė žiūrovų prie ekranų lauks, sekmadienį 9.30 val. per „TV3“ televiziją. www.padekimeaugti.lt


Rašyti komentarą...
A
Aistė
2015-10-24 08:54:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
kitą kartą bent 70 procentų teksto parašykit į temą, nes galima pamanyti, kad mokyklinukai pas jus dirba
Atsakyti
0

B
Baliuns
2015-10-24 10:50:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
bijo, nes kelia stresa, vietoje kur reikia ilsetis, jinai atlieka didziausius savo gyvenimo darbus, nesuprasdama, kad namuose reikia ilsetis, o ne pasaulio stebuklus kurti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų