Kelionėms laimėti ieškomi „Tez Tour“ kasdienos herojai

Šiemet 15-us veiklos metus švenčiantis tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“ kviečia dalyvauti neeiliniame projekte. Skelbiamas konkursas, kuriame kiekvienas šalies gyventojas turės progą nominuoti žmogų iš savo aplinkos ir taip laimėti jam dovaną – kelionę. Iš viso nemokamomis kelionėmis bus apdovanoti 5-ių istorijų nominantai. Konkurso „Tez Tour“ 15-ojo gimtadienio kelionės – kasdienos herojams!“ laimėtojai keliaus ilsėtis į Turkijos, Graikijos arba Bulgarijos kurortus.

„Mes švenčiame savo sėkmingos ir jau pakankamai ilgos veiklos metus, dėkojame mūsų poilsiautojams ir dovanojame jiems tai, ką mokame daryti geriausiai – poilsines keliones. Todėl labai laukiame paraiškų dalyvauti konkurse su nuotraukomis ir žmonių istorijomis. Viena iš dalyvavimo sąlygų – siųsti ne savo, o kito žmogaus kandidatūrą. Taip pat prašome įvardinti priežastį, dėl kurios konkursui nominuotas asmuo, pora ar net visa šeima nusipelno kelionės, – sakė „Tez Tour“ Lietuvoje Ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė.

REKLAMA

Priežastys nominuoti kelionei gali būti paties įvairiausio „svorio“ – nuo sudėtingesnių gyvenimiškų situacijų iki tiesiog seniai patirto ir net jau pamiršto malonumo keliauti ar ilsėtis užsienio kurorte, nuo kasdienių pergalių, kasdienių mažų, bet svarbių rutinų ir jų indėlio į mūsų visų aplinką iki tiesiog mokėjimo džiugtis gyvenimu. Pavyzdžiui, mama skaniai verda barščius? Nominuokite ją už tai. Kasininkė parduotuvėje savo šypsena pagerina jums dieną? Apdovanokite ją už tai, kad ji dalija gerą nuotaiką. Sesuo išsikėlė tikslą dalyvauti maratone ir dabar kas rytą bėgioja? Asmeninis tikslas taip pat gali būti paskatintas kelione.

I. Aukštuolytė pastebi, jog pagrindinė šios kampanijos idėja ir net misija – atkreipti dėmesį į paprastus kasdienius pozityvius dalykus ir žmones, kurie, kad ir mažais žingsneliais, puošia ir gerina mūsų visų gyvenimus: „Manau, kiekvienas savo aplinkoje turime žmonių, kuriuos norisi ne tik apkabinti, bet ir paskatinti. Mes siūlome tokius kiekvienos dienos herojus paskatinti kelionės įspūdžiais, atostogomis – laiku, kuris didžiumai mūsų yra brangiausias, vertingiausias“.

Ne savos kandidatūros, o būtent kitų žmonių nominavimas konkursui taip pat turi papildomą vertę. „Taip suteikiama proga padaryti gerą darbą ir padovanoti dovaną kitam. Be to, atsiranda galimybė įvertinti žmones, kurie yra kuklūs, nesigiriantys“, – sakė I. Aukštuolytė.

Birželio 26 d. startavusiame konkurse jau nominuota keletas žmonių. Pavyzdžiui, šaunią keliones dievinančią porą draugas į konkursą užregistravo tam, kad laimėtų jiems išvyką sužadėtuvių ir jau planuojamų vestuvių proga – laimėjimo atveju bus medaus mėnesio kelionė? Vilnietę Jurgą nominuojantys draugai tikisi, kad nerūpestingos atostogos padės moteriai pailsėti, atsipalaiduoti ir gal net suplanuoti sugrįžimą prie tikrosios, tačiau šiuo metu į kitą darbą išmainytos, profesijos – režisūros. Dar viena konkurso herojė – senjorė Henrika, kuri nors įpusėjusi jau aštuntą dešimtmetį, lanko jogos užsiėmimus, aktyviai naudojasi Feisbuku, trečio amžiaus universitete mokosi vokiečių kalbos.

REKLAMA

„Kiekvienas savo aplinkoje turime žmonių, kurie savo darbais verčia gėrėtis, motyvuoja ir uždega kitus. Gimtadienio konkursu norime paskatinti papasakoti apie šiuos žmones, atsiųsti mums jų istorijas“, – sakė „Tez Tour“ atstovė.

Paraiškos registruojamos specialioje interneto paskyroje www.dienosherojai.lt. Vieną laimėtoją savo balsais išrinks šios svetainės lankytojai. Kitus laimėtojus išrinks konkurso komisija. Kasdienos herojų istorijų konkurso organizatorius laukia nuo birželio 25 d. iki liepos 13 d., o liepos 30 d., „Tez Tour“ gimimo dieną, bus paskelbti laimėtojai.


Rašyti komentarą...
I
Ingrida Vaivadaite 1985.07.21
2018-07-09 18:09:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki, siulau i kandidatus Eugeniju Vaivada, mano mylima teveli. Sis zmogus visa gyvenyma stengiasi del kitu. Dirba ir mokosi, bei desto kitiem. Teveliui siais metais suejo 70 metuku. Turi mylima zmona, 3 dukras ir 4 anukes, 1 proanuki, bei katina vardu Bonifacijus. Visi mano pazystamiima pavyzdi is jo energijos, meiles darbui, gyvenimui, humoro jausmo ir be galo didziules sirdies. Sau visai laiko neturi, nes stengiasi del kitu. Nuostabiausio zmogaus gyvenyme nesu sutikusi, visi mano draugai ir pazystami man pritartu. Myliu ji labiau uz visa pasauli. Linkiu kur nors pakeluauti, pailseti del saves. Labai tykiuos, kad taip ir bus. Su begaline meile, pagarba ir padeka jo dukra Ingrida.
Atsakyti
0

J
Jolanta
2018-07-02 12:47:41
Pranešti apie netinkamą komentarą

Norėčiau nominuoti savo tėvelį, jis šiais metais išeina į pensiją ir niekada nebuvo išvykęs į kelionę, neleido sau ilsėtis, nes tam nebuvo laiko. Jo gyvenimas buvo gana sudėtingas, jaunas (35 metų) neteko žmonos užaugino mus 4 vaikus, sunku buvo labai jaunam vyrui, tačiau jis be galo stiprus ir kantrus, visada jautėmės laimingi ir aprūpinti viskuo iki šiol. Šiais metais teko dar vienas smūgis, mirė jaunas sūnus 36 metų nuo vėžio, tačiau tėtis stiprus išgyvena visa tai kartu su mumis. Jis tikras mūsų didvyris, niekada neparodo kad jam labai sunku, niekada nesiskundžia, visais rūpinasi ir toliau, jau turi 4 anūkus. Jis tikrai nusipelnė pailsėti ir atgauti jėgas ir net neįsivaizduoja ką reiškia kelionė su Tez Tour, kuri viskuo pasirūpina nuo ... iki..... Ačiū Jums už Jūsų nuostabias keliones ir organizacinį darbą.
Atsakyti
0

D
Daiva
2018-06-26 22:41:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kelionės tikrai nusipelno mano sesuo su vyru. Ne tik už nuolatinį rūpestį, palaikymą, bet ir todėl, kad niekada per 25 santuokos metus nebuvo kartu išvykę į jokią kelionę už Lietuvos ribų.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų