K. Perry paskelbta metų moterimi

Popmuzikos žvaigždė Katy Perry žurnalo „Billboard“ buvo išrinkta metų moterimi. Dainininkė bus apdovanota per jau septintąjį renginį, pavadinimu „Moterys muzikos srityje“, skirtą įtakingiausioms ir talentingiausioms muzikos verslo moterims pagerbti. Ceremonija įvyks Niujorke lapkričio 30 dieną.

Atlikėja išgarsėjo 2008 m. įrašiusi singlą „I Kissed A Girl“, kuris tapo klausomiausiu daugiau kaip 20 šalių, o jos populiaraus „Teenage Dream“ albumo kopijų vien tik Amerikoje buvo parduota per 2,5 mln.

Praėjusiais metais vykusio pasaulinio koncertinio turo metu „California Dreams“ atlikėja koncertavo 124 arenose ir dalį uždirbtų pinigų skyrė labdaros fondams „Children's Health Fund“, „Generosity Water“, „Humane Society“ bei „Red Cross“.

„Katy Perry atėjo į muzikos industriją prieš penkerius metus ir per tą laiką padarė daugiau nei dauguma kitų dainininkų, – sako Billboard redakcijos vadovas Bill Werde. – Mes džiaugiamės už jos pasiekimus, todėl išrinkome ją metų moterimi. Manome, kad Katy Perry yra pati talentingiausia ir labiausiai įkvepianti šiandienos atlikėja.“

Ankstesniais metais tokios garbės nusipelnė dainininkės Beyonce, Taylor Swift bei Fergie.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų