K. Kardashian ir S. Disickas nusprendė pagaliau susituokti

Realybės šou žvaigždė Kourtney Kardashian ir jos ilgametis vaikinas Scottas Disickas nusprendė susituokti – o šiam žingsniui juos paskatino ne kas kitas, kaip Kourtney mama Kris Jenner, rašo Showbizspy.com.

Pora su pertraukomis draugauja nuo 2006 metų ir kartu turi du vaikus – dvejų metų Masoną ir vienerių Penelopę.

Šaltinių teigimu, Kris, pagarsėjusi kaip viso Kardashian „klano“ vadovė, pradėjo spausti porą įteisinti savo santykius, siekdama išlaikyti šeimos gaunamas pajamas. „Kris įtikino juos, kad jie iš įvairiausių su vestuvėmis susijusių susitarimų galėtų susišluoti 10 milijonų dolerių. Jų santykiai visada buvo lyg amerikietiški kalneliai ir Kourtney turėjo gyventi su visais tais gandais apie laukinius Scotto vakarėlius su kitomis moterimis, tad santuoka tikrai nebuvo jų prioritetas – iki tol, kol Kris jiems tiesiai šviesiai visko nepaaiškino. Kris nerimauja, kad šeimos populiarumas blėsta ir progų susižerti solidžią sumelę liko nedaug – taigi, ji nori kiek galima daugiau užsidirbti dabar“,– pasakojo šeimai artimas šaltinis.

REKLAMA

Jo teigimu, K. Jenner nori, kad Kourtney ir Scotto santykiai atsidurtų dėmesio centre „ir ji pasakė Scottui būti kuo romantiškesniam su Kourtney visur, kur tik jie pasirodo viešumoje.“

„Jie nori sukurti tinkamą atmosferą iki tol, kol bus paskelbti išskirtiniai sužadėtuvių kadrai, o vestuvės bus rodomos per specialią televizijos transliaciją. Jie ketina susituokti Aspene šių metų lapkritį“,– atskleidė bičiulis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų