K. Ivanova išdavė savo slaptą svajonę

Grupės „YVA“ narė ir buvusi „Šok su manimi“ dalyvė Kristina Ivanova turi svajonę. Dainininkės nuomone, ją suprastų tik dailiosios lyties atstovės, kurios žino, kokia silpnybė gali būti puošnioms ir itin stilingoms suknelėms. Būtent apie jas garsenybė gali šnekėti valandų valandas.

Jau daugiau negu dešimt metų ji ištikima vienai spalvai, kurią nėra sunku atspėti: atlikėja pasirodo vakarėliuose, renginiuose, koncertuose ir projektuose vilkėdama raudonus apdarus. Jų mergina turi labai daug: vienos skirtos laisvalaikiui, kitos – vakarėliams ir koncertams. Jų metu dainininkė gerbėjus visada žavi moteriškumu ir seksualumu.

K. Ivanova  ne kartą  savo išvaizda nustebino ir projekto „Šok su manimi“  žiūrovus. Demonstruodama savo pasirodymą ji rinkdavosi itin atviras suknias, kurių spalva būdavo raudona ar su jos atspalvių detalėmis.

„Aš tiesiog dievinu raudoną spalvą, jau labai seniai negaliu ramiai praeiti pro tokias sukneles, ypač jei jos yra klasikinio stiliaus“, – portalui Balsas.lt pasakojo Kristina.

REKLAMA

Ji negaili laiko suknelių paieškoms: tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse dairosi jų ir radusi būtinai nusiperka. Su raudonos spalvos drabužiais ji jaučiasi itin moteriška.  Pramogų šou verslo atstovė pastebėjo, kad net ir vilkėdama laisvalaikio drabužius ji priderina kokią raudoną detalę, taip pat klasikinius batelius ar švarką.

Kristina Ivanova ir Tadas Rimgaila (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)Kristina Ivanova ir Tadas Rimgaila (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)

„Žinot, suknelių turiu daug, tačiau ne tas žodis, kaip svajoju surasti tą idealią raudoną suknelę, kiek ieškojau, kiek visokių mačiau, bet tos tobulos dar neradau. Tai mano svajonė, kurią, tikiu, išpildysiu. Ji manęs kažkur laukia“, – šypsojosi Kristina.


Rašyti komentarą...
i
issipildys
2011-11-05 14:11:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
tikrai neprotinga svajone, turbut viska turi ko tik reikia ir todel svajoja apie banalius dalykus
Atsakyti
0

t
tomas
2011-11-05 16:05:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet suknele nepakeis karo padeties pasaulį??????????????????????????
Atsakyti
0

L
Lorena
2011-11-05 16:31:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu tikra nesamone...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų