Rašyti komentarą...
Teismas ieškinio nenaikina, o tenkina, atmeta arba tenkina iš dalies.
Be to, Vilniaus miesto apylinkės teismas panaikino Vilniaus miesto apylinkės teismo ieškinį, nes Vilniaus miesto apylinkės teismas nesustabdė bylos nagrinėjimo, kadangi Vilniaus miesto apylinkės teisme buvo nagrinėjama byla. TAIP NEBŪNA. Rašė tas, kuris nieko nesupranta apie teismų sprendimus.
Nu kas tas Ramanauskas?????nu eilinis klounas ir pajacas, paprasaika iš maitinosi, kaip ir visi tipo Valinsko su savo dviraciu, dauguma tokių rimtai nepriima, pletku ir pigaus piaro starsai, slvonai vienu žodžiu, phu...bjauru žiūrėti, metuose, o galvoj iki šiol skystimelis

Greitai nulaižo konservų rudąją
Ramanauskas paskutiniu metu grįžta į žmogų (gal žinių radijas padėjo), bet anksčiau degradas buvo
Pagarba J. Statkevičiui. Ramanauskas - savimyla piktaburnis, netašytas.
turi ir Ramanauskas, tik per didelis saves pervertinimas ir impusyvus charakteris pakisa koja nederamose situacijose islikti zmogumi. Labai nedekinga situcija.
J.Statkevičiui.
su savo chuliganiskais "juokeliais" seniai atsibodes. Del ko ji laiko, nesuprantama. Jo įžūlumas ir per daug palaidas liezuvis nedaro garbes tv. Ir geda. Keisti žaidimo taktika, arba kesti kitais veikejais. Atejusi nauja veikeja i "Dvirati" labai puikiai isilejo, taip ir norisi matyti, ir girdeti. Reiskia galimos naujoves.
Na, Ramanauskas viena kart
Na, Ramanauskas viena kart
užėjo ant žmogaus. Mėgėjas pasišaipyti iš visų, kas pasitaiko po ranka, tas pakimba ir ant liežuvio. Grubiai, nepraustaburniskai palaidas liezuvis nedaro garbes pakankamai subrendusiai "pelei". Vien tv kaip jis elgiasi, keikiasi, zemina kolegas, net geda ima. O juk ir vaikai žiūri. O taip neturi buti jokiais atvejais. Neturiu nieko prieš nei pries "pele"Ramanauska, tuo labiau ir pries Statkevičių. Juozas yra menininkas, musu padanges didele žvaigzdė ir ne tik. Garbė jam. Ir didziuojames. Bet atsitinka taip, kad pastovus mobingas kito žmogaus atzvilgiu, nederamas. Liežuvis yra musu paciu didziausias priesas.
@Na, Ramanauskas viena kart Šūdų malūnai..... ,,mergaitė'' įsižeidė, kad išsipurvino suknelę.
Statkevičius vienintelis dizaineris Lietuvoj , visada korekt , pagarbos vertas. Ramanauskas - šū do gabalas. Tai tiek...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų