Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
O aš pasakysiu kas tą Eurovizija degraduoja gėjų paradas darosi su kiekvienais metais vis labiau tai čia apie eurovizija, o Lietuvoj mekenančių balsų ir vaidinančių erelius pilna bet kas juos klauso , laimi net ne daina o mokėk būt charizmatišku išsiskirk iš minios ir geras ritmas su logiška daina o pas mus kas akmens amžius
Galėtų Nataška savo garsiąją " Aš myliu myliu myliu DAUG vyrų vyrų vyrų "atnaujinus užtraukt ! Gal būtų patekus ne tik MAMON - koks juočkis gal dar būtų prikibęs. DĖL ĮVAIROVĖS :)
Jau zodzius galima isvysti t.y. pamatyti. O maniau galima tik girdeti. Stebuklai Bunkes zodziai matomi!
Tai jau zodzius galima isvysti? O maniau tik girdeti!Stebuklai.
laimėjo vakar kas turėjo laimėti,ir balsavimas tai rodė,kažkodėl tv-3 nerašo,mat konkurentai...
muųūziįykos,konflyiįktaąs,,i,į,y,d,o,m,u,ų,ū,,,
Kai tokia vargana komisija
Jau tuoj dainoms nebereikės eilių.. Galėsime, pasirinkę keletą žodžių, stūgauti kaip gyvūnai gražiausiais balsais. Matyt, grįžtame atgal. Tebus palaiminta beždžionių planeta!!!
Nei viena iš jų, nei Bunkė, nei Liepa tegul nesivaidena " Eurovizijoje", ten reikia arba profesionalių dainininkų, arba unikalios orientacijos atlikėjų, daugiau išsiskiriančių savo skandalinga išvaizda nei balsu. Tegul toje "Euro- vizijoje" dalyvauja terbaklyniai su pleistru užklijuotomis nosimis, ten normaliems žmonėms ne vieta.
" Eurovizijos" atrankos dainų TV laidos nežiūriu, bet, kilus nepasitenkinimui, paklausiau Liepos atliekamos dainos. Nepatiko, nes daina visiškai netinkama " Eutovizijai", atliekama nenatūraliu vaitojančiu balsu, gal lietuviams daina ir suprantama, bet skirta ne " Eurovizijos" publikai ir aplinkai, nuobodi. Šiaip, tai dainas reikia dainuoti, o ne dirbtinai kniaukti į mikrofoną.
Išvydusi Natalijos Bunkės žodžius garsi atlikėja nutarė netylėti: rėžė be užuolankų