Internetas ūžia: nuotrauka iš matavimosi kabinos sukėlė skandalą

„Aš neturiu antsvorio, tačiau net ne tai yra svarbiausia“, - sako tikrą komentarų audrą internete sukėlusi mergina.

41

Šiuos žodžius Rūta Klemens buvo priversta pasakyti apsilankiusi populiarioje drabužių parduotuvėje, kur norėjo įsigyti džinsus, tačiau neradusi savojo dydžio, buvo priversta įsisprausti į mažesnius.

Socialiniame tinkle „Facebook“ šios merginos skundas jau sulaukė milžiniškos reakcijos – virš devynių tūkstančių pasidalijimų ir virš 65 tūkstančių reakcijų. Rūta šiuo metu studijuoja literatūrą, o artimiausiu metu kibs į šios srities doktorantūrą.

Jauna mergina pasidalijo nuotrauka iš drabužių matavimosi kabinos. Nuotraukoje aiškiai matyti, kad 16 dydžio džinsai merginai užstringa ties klubais.

„Naršiau po jūsų akcijų puslapius ir radau džinsus. Susižavėjau išpardavimo kainomis. Tiesa, paprastai renkuosi 14 dydį, tačiau tokio nebuvo, pasiėmiau patį didžiausią, tačiau net ir 16 dydis man netiko, strigo ties klubais. Ant manęs jie neatrodė gerai. Esu įsitikinusi, kad jūs žinote, kad šis dydis yra didžiausias jūsų išpardavimuose. Išskyrus plius dydžio sekciją, kuri jūsų parduotuvėje yra labai ribota. Aš neturiu antsvorio. Mano kūnas yra normalus. Kartais man sunku išsirinkti džinsus nebent dėl to, kad esu labai aukšta, tačiau kodėl jūs parduodate džinsus, kurie yra neapsakomai maži? Ar aš esu per stora?“, - socialiniame tinkle klausia mergina.

REKLAMA

Šis merginos įrašas sulaukė gausybės komentarų. Tiesa, buvo sulaukta ir parduotuvės atsiprašymo, kuriame teigiama, kad įvairūs drabužių modelių dydžiai gali tikti ne visiems, tačiau maloniai siūlo jų parduotuvėje apsilankyti dar kartą.

Populiariausia dienos galerija: 

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 47-erių Jennifer Aniston – būsima mama?

 

 


Rašyti komentarą...
h
hmm
2016-06-17 09:03:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur jos apatiniai?
Atsakyti
-1

G
Greta
2016-06-22 20:05:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai aisku kadstora
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų