Gimnazistai apie „Muzika suartina“: tai būtų paskata skleistis talentams

VDU „Rasos“ gimnazijos muzikos klasė – tai ta vieta, kurioje mokiniai atranda širdžiai mielą veiklą ne tik per pamokas, pertraukas, bet ir laisvalaikiu. Muzikalūs gimnazistai ateina čia atsipalaiduoti – pagroti, padainuoti. pasidalinti savo kūryba. 

Jau 25-erius metus čia gyvuoja choras „Gaja“, garsinantis gimnazijos vardą įvairiuose miesto ir šalies konkursuose, dainų šventėse bei laimintis prizines vietas net tarptautiniuose projektuose. Tai vienas iš didžiausių mokyklinių choro kolektyvų Kauno mieste.

Šiais mokslo metais čia meilė muzikai drauge subūrė daugiau nei šimtą penkiasdešimt jaunuolių. Dažnai pradėję dainuoti chore, mokiniai tęsia muzikinę veiklą universitetuose ir kituose kolektyvuose, tampa profesionalais ir siekia karjeros muzikos srityje. 

„Finansinė socialinės iniciatyvos „Muzika suartina“ parama atnaujinant gimnazijos muzikos instrumentus (elektriniu fortepijonu, elektroakustine gitara) bei kabinetą, kuriame nuolatos skamba muzika, būtų puiki paskata skleistis mokinių gebėjimams ir talentams, kurie džiugintų ne tik gimnazijos bendruomenę, bet ir visos Lietuvos klausytojus bei žiūrovus“, – sako kolektyvas ir kviečia pažiūrėti jų prisistatymo vaizdo įrašą:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų