naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
12
Garsūs veidai, kurie savo išvaizdą patikėjo plastikos chirurgams: atskleidė, ko labiausiai bijojo (nuotr. asm. archyvo)

Pasaulyje vyraujant grožio kultui, žmonės vis daugiau dėmesio skiria sau ir savo išvaizdai. Estetinė medicina šiandien užima itin svarbią vietą grožio pasaulyje, o estetinės grožio injekcijos yra bene populiariausios grožio procedūros. Socialiniai tinklai taip pat užima didelę svarbą formuojant požiūrį apie grožį – įvairiausios tendencijos ir garsūs žmonės daro įtaką dėl sprendimų darytis grožio procedūras ir keisti savo išvaizdą. Pastebima, kad vis dažniau ir garsūs lietuviai renkasi grožio procedūras ir plastinės chirurgijos paslaugas.

12

Pasaulyje vyraujant grožio kultui, žmonės vis daugiau dėmesio skiria sau ir savo išvaizdai. Estetinė medicina šiandien užima itin svarbią vietą grožio pasaulyje, o estetinės grožio injekcijos yra bene populiariausios grožio procedūros. Socialiniai tinklai taip pat užima didelę svarbą formuojant požiūrį apie grožį – įvairiausios tendencijos ir garsūs žmonės daro įtaką dėl sprendimų darytis grožio procedūras ir keisti savo išvaizdą. Pastebima, kad vis dažniau ir garsūs lietuviai renkasi grožio procedūras ir plastinės chirurgijos paslaugas.

REKLAMA

Ne paslaptis, kad pakoreguoti savo švaizdą ryžosi ir ilgametė TV laidų vedėja Gerda Žemaitė, ne išimtis ir dainininkės karjerą nuošalyje palikusi ir sėkmingą grožio verslą plėtojanti Milita Daikerytė, kuri prieš kurį laiką koregavo nosį.

Daugiau nei 40 metų scenoje koncertuojantis Aleksandras Ivanauskas-Fara sako, kad išvaizda pramogų pasaulyje – itin svarbi. Todėl jis su žmona jau ne sykį yra pasiryžęs išvaizdą koreguoti plastinėmis operacijomis – vyras yra ryžęsis koreguoti užkritusius akių vokus ir atlikti pilvo plastiką.  

REKLAMA

„Esu labai patenkintas plastinių operacijų rezultatais. Dabar tokio didelio noro kažką vėl keisti nėra, bet niekada negali žinoti – kaip sakoma „niekada nesakyk niekada“, – šypsosi jis.

REKLAMA

O kaip gi į pokyčius, kurie matomi atlikėjo veide, reagavo artimieji? „Nežinau, ar yra tokių žmonių, kurie šimtu procentų patenkinti savo išvaizda. Galime atrodyti tobulai, bet savyje visada matome trūkumų, kuriuos norime pataisyti. Vieni juos pataiso, kiti – ne. Jokių neigiamų reakcijų dėl plastinių operacijų nesu sulaukęs.

Labai  daug žmonių darosi akies vokų pakėlimo operacijas ir tai kiekvieno asmeninis reikalas. Dėl to, kad aš pasidariau tą operaciją, tikrai niekam nepakenkiau. Niekam nesumažėjo pensijos ar algos ir nieko neįžeidžiau. Man nepatiko užkritę vokai. Gal dėl to dabar į mane kitiems žiūrėti maloniau.“

REKLAMA

Bijo gydytojų

Tuo tarpu gimtadienio proga Liveta ir Petras Kazlauskai prieš kurį laiką sau padovanojo dovaną. Jie kartu ryžosi atsigulti po peiliu. Pati Liveta Kazlauskienė tikino prieš operaciją labai bijojusi.

„Yra gydytojo reikalavimai tam tikri, baliavoti negalėjome. Turėjome laikytis instrukcijų, negalima šampaniuko išgerti“, – prieš operaciją juokavo Liveta Kazlauskienė. 

Pasak Livetos, šį sprendimą priimti porą paskatino pora skirtingų priežasčių: „Vienas kitą palaikydami už rankos, pasidovanojome vienas kitam tokią operaciją. Petras skaito daug knygų, jam tikrai ji labai reikalinga. O kad jam būtų drąsiau, prisijungiau ir aš. 

REKLAMA
REKLAMA

Esu vaikystėje patyrusi autoavariją, turiu ant vieno voko randą. Tas randas man visada trukdo ir vizažistai nuolat pretenzijas reiškia, kad trukdo padaryti gražų makiažą. Kirpčiukus stengiuosi laikyti paleistus toje vietoje. Tas randas man dabar pasileido į apačią, ir jau reikia tos operacijos“, – tikina L. Kazlauskienė. 

Liveta Kazlauskienė sako, jog ir vyro ilgai įkalbinėti nereikėjo – plastinei operacijai jis ryžosi lengvai. Pasak jos, šou versle jie toli gražu ne pirmieji, pasiryžę šiai procedūrai: 

REKLAMA

„Iš šou verslo daug kas iš vyrų pasidarę šią operaciją. Jau mes esame ko gero paskutiniai. Aš džiaugiuosi, kad mano vyras sutiko, yra šiuolaikiškas. 

Mes iš šou verslo nesiruošiame trauktis, nes mūsų gerbėjų meilė vis dar yra aktyvi ir stipri. Mus vis dar kviečia į koncertus. Dar nenorime pasiduoti amžiaus tėkmei“, – kalba muzikantė. 

Tiesa, moteris prisipažįsta, operacijų bijanti – pasak jos, jai siaubą kelia net adatos ir vizitai pas gydytojus.

REKLAMA

Geras sprendimas

Anksčiau rašėme, kad Gerda Žemaitė prabilo apie pasidarytą plastinę nosies operaciją. Moteris socialiniuose tinkluose pasidalijo kadrais prieš operaciją ir parodė įspūdingus išvaizdos pokyčius. 

Įrašu moteris sutiko pasidalyti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. 

„Mano nuomone, tai buvo geriausias sprendimas!

Nosies plastinė operacija!

O kaip manote Jūs? Reikėjo man šių pokyčių ar ne?“ – sekėjų „Facebook“ klausė Gerda Žemaitė. 

REKLAMA
REKLAMA

Primename, jog moteris naujienų portalui tv3.lt anksčiau pasakojo apie šią operaciją. Tiesa, pasirodo, Gerda buvo operuota net du kartus, mat po pirmosios operacijos suprato, kad save veidrodyje matyti norėtų vis tiek šiek tiek kitokią. 

„Ją pasidariau prie 4 metus. Viskas vyko 2 etapais. Iš pradžių, kai viską aptarėme su gydytoju, jis nesiryžo daryti iškart pilnos operacijos, todėl pasiūlė padaryti tik galiuko korekciją ir pasižiūrėti – gal užteks tik to. Kai padarė tai, po metų laiko, viskam sugijus, rezultatas manęs ir toliau netenkino. Man nosis vis tiek pasirodė ne tokia, kokios aš norėčiau. Kadangi tarpinis variantas man nepatiko, pasitarėme su gydytuoju ir padarė pilną rinoplastikos operaciją. Pasiryžau, nes žinojau, kad bet kokiu atveju, blogiau nebus“, – juokėsi G. Žemaitė.

REKLAMA

Sakoma, kad tie, kas ryžtasi plastinei nosies operacijai, dar ilgus mėnesius nemato tikrojo rezultato. Su tuo sutiko ir žinoma moteris: „Taip, nosis keičiasi net metus laiko – tai kažkas patinę būna, tai dar kažkas. Todėl ir atrodydavo, kad kartais patinka, o kartais – nelabai. Vis dėlto galutinis variantas man labai patiko.“

Anot Gerdos, daug kas teigia, kad Lietuvoje nėra daug gerų specialistų, kurie šią operaciją atliktų puikiai, vis dėlto pati išdavė ilgai chirurgo nė neieškojusi, o rezultatas vis tiek buvo džiuginantis.

REKLAMA

Žinoma moteris išdavė ir tai, kad kompleksas dėl netobulos nosies ją persekiojo visą gyvenimą: „Net nuo vaikystės visuomet žiūrėdavau, kad niekas manęs nenufotografuotų iš šono. Net ir prieš veidrodį, kai žiūrėdavau pati į save, pasukdavau veidą, uždengdavau pusę nosies su delnu, ir žiūrėdavau, kaip tai atrodys. Atrodo, kad tai – juokinga, tačiau man tai trukdė visada – nuo tada, kiek aš atsimenu.“

Ir nors aplinkiniai niekuomet jos nekritikuodavo, Gerda vis tiek dėl to neslėpė išgyvenusi. „Man draugai netgi sakydavo, kad aš prisigalvoju, ir su mano nosimi viskas yra gerai. Bet, pavyzdžiui, būdavo situacijų, kai juokais kažkas kažką apie tai lepteldavo, ir nors sakydavo, kad man mano nosies forma tinka, aš vis tiek matydavau ir jausdavau, kad kiti į tai dėmesį tikrai atkreipia. Ji buvo tikrai platoka ir ilga“, – pasakojo ji.

REKLAMA
REKLAMA

Paklausta, ar galvotų dar kažką pasitobulinti ateityje, G. Žemaitė neslėpė, kad tokių planų yra, vis dėlto tai bus tik nežymūs pokyčiai: „Kol kas viskas atrodo gerai, nieko nenorėčiau tobulinti, tačiau ateičiai imu galvoti apie botuliną. Pradėjo erzinti labai gilios raukšlės kaktoje ir aplink akis, todėl kol kas apie tai dar svarstau. 39 metai jau tikriausiai ir yra ta riba, kai jau kažką lengvai, nedarant didelių invazijų, galima pasižiūrėti.“

Anot jos, renkantis, kur bus atlikta tokia procedūra, svarbiausia yra išsirinkti puikų specialistą. „Sakoma, kad gražiausias rezultatas yra tada, kai jo beveik nematyti. Tikrai nesinori, kad visiškai neišeitų pakelti mimikos ar visiškai išnyktų mimikos, raukšlės. Bet juk botulinas ir yra tam, kad atpratum mimikuoti ir raukytis. Tad manau, kad minimaliai jo suleidus, galima pasiekti neperdėtų rezultatų“, – pokalbį baigė G. Žemaitė.

Pietry a pietry,ka su tavim ta livetka daro!mesk greiciau,susirask normale bobike,nors pagyvensi kaip zmogus.
Nesirįžčiau gultis po skalpeliu. Kap Diewas davė, taip tegul tebūnie
Taip įžymybėmis gal reikia to grožiotu o plastinių operacijų o mums paprastiems užtenka turėti gerą širdį ir padėti zmonems
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų