Duodama atvirą interviu M. Šalčiūtė pravirko

Populiari TV3 laida ,,Žvaigždžių dešimtukas“ pirmadienį 20.30 val. apžvelgs stiprių ir garsių Lietuvos moterų istorijas. Šios moterys pakelia mylimų vyrų išdavystes, netektis, skiriasi, vėl išteka, vienišos augina vaikus ir puikiai žino, kad laimė kartais ateina per kančias.

Neseniai antrą kartą išsiskyrusi Natalija Bunkė, antrą kartą ištekėjusi Rūta Ščiogolevaitė, trečią kartą šeimą kurianti Gintarė Karaliūnaitė, mylimojo netektį neseniai patyrusi Monika Šalčiūtė – šios žinomos moterys žino, kaip skaudžiai kartais smogia likimas. Kaip jos sugeba nepalūžti ir eiti pirmyn?

Mylimo žmogaus mirtį išgyvenanti šokėja M. Šalčiūtė, duodama interviu TV3 laidai ,,Žvaigždžių dešimtukas“, pravirko, kalbai pasisukus apie įvykusią tragediją. „Maniau, kad jau nieko blogesnio už mamos netektį gyvenime nebebus. Pasirodo, būna ir blogiau“, – šįvakar 20.30 val. prisipažins mergina. Paauglystėje netekusi mamos, Monika su broliais ir seserimis liko ir be tėvo, kuris tiesiog išgaravo. Našlaičius užaugino vyriausioji sesuo.

REKLAMA

Nors buvo labai sunku ne tik morališkai, bet ir materialiai, jauna moteris nepalūžo – studijuoja architektūrą, visiškai nevartoja svaigalų ir turi savo šokių studiją. ,,Į gyvenimą ateini vienas ir išeini vienas, o ne įsikibęs kam nors į parankę. Šią tiesą supratau labai anksti, todėl žinau, kad stengtis reikia pirmiausia dėl savęs. Kai būna sunku, tiesiog mąstau apie tai, kad to, kas įvyko, pakeisti negaliu. O kam eikvoti energiją dėl to, ko negali pakeisti? Reikia tiesiog eiti pirmyn“, – sunkiai tramdydama ašaras savo gyvenimo filosofiją šįvakar dėstys M. Šalčiūtė.

Kita laidos herojė – N. Bunkė viešumoje šypsosi ir atrodo nepalaužta nei skyrybų, nei vienišos, daug dirbančios mamos rūpesčių. Tas merginas, kurios naiviai tiki, kad gyvenime tereikia gražios išvaizdos ir susirasti turtingą vyrą, Natalija įspėja: ,,Kažkodėl moterys įsivaizduoja, kad turtingų vyrų žmonoms dėl nieko nereikia stengtis. Netiesa, jos turi dar ir kaip pasistengti, nes moterų, kurios sukasi apie tą turtingą vyrą, yra tiek, kad ojojoj. Todėl aš mieliau visko siekiu pati, nė vieno savo vyro nieko neprašiau, nors kitiems ši mano savybė gal atrodo ir kvaila“, – šįvakar pasakos žinoma moteris.

Garsios ir stiprios Lietuvos moterys – šį, pirmadienio, vakarą 20.30 val. laidoje ,,Žvaigždžių dešimtukas“ per žiūrimiausią televiziją TV3.

„Žvaigždžių dešimtukas“ – pirmadieniais 20.30 val. per TV3!  


Rašyti komentarą...
D
Dapistas
2013-12-03 22:27:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir cia blc tai, kas turi rupeti eiliniam lietuviui?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų