Daugiausiai romantikų yra jaunimo gretose

Kompanija Sexual Wellbeing Survey (SWGS), gaminanti prezervatyvus Durex, atliko tyrimą, kurio metu buvo išaiškinta, kad dauguma žmonių iš pradžių kelia pernelyg didelius reikalavimus dėl sekso. Todėl dažnai jų lūkesčiai nepasiteisina ir viskas baigiasi nusivylimu bei neurozėmis.

Šio tyrimo metu buvo apklausta 26 tūkst. respondentų, kuriems turėjo atsakyti ne tik dėl požiūrio į savo seksualinį gyvenimą bei seksą, bet ir sveikatos, socialinės padėties, gerbūvio, išsilavinimo, religinių įsitikinimų klausimus. Pasak tyrinėtojų, apklausos rezultatai parodė didelio skirtumą tarp to, ko žmonės tikisi iš sekso ir to, kas yra realiame gyvenime.

Paaiškėjo, kad 60 proc. jaunuolių įsitikinę, jog seksas – tikro gyvenimo džiaugsmo šaltinis ir viena svarbiausia žmogaus kasdienybės dalis. Tačiau tik 44 proc. realiame gyvenime patiria iš sekso to, ko nori.

Taip pat paaiškėjo, kad jaunimas - romantiškiausi žmonės. Net 51 proc. jų prisipažįsta, kad nuolat ieško ir tikisi rasti idealią meilę. O daugumai jaunuolių „kieto“ vaikino ar merginos įvaizdis – kaukė po kuria slepiasi švelnus ir jautrus romantikas. Nepaisant to, jaunimas aktyviai ieško ir seksualinių partnerių, o jei pavyksta rasti, stengiasi iš jo „išsunkti“ viską. Taip pat nustatyta, kad 56 proc. jaunuolių nori daugiau laiko praleisti su savo „antrosiomis puselėmis“.

Beje, šis troškimas duoda savo vaisių, nes paaiškėjo, kad sekse jaunimas jaučiasi gerokai laimingesni nei suaugusieji! Kaip ten bebūtų, bet 53 proc. jų pareiškė, kad yra visiškai patenkinti savo seksualiniu gyvenimu. Palyginimui, tuo gali pasigirti 49 proc. kiek vyresnio amžiaus jauni žmonės, kuriems 20–34 metai. Pasak tyrėjų, nors jaunuoliai ir mylisi gerokai rečiau nei suaugusieji, tačiau jie tai daro kokybiškiau ir ilgiau. Kitaip sakant, su dideliu atsidavimu ir iš visos širdies.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų