Buvęs K. Minogue partneris N. Cave'as muziką iškeitė į kiną

Muzikantas, dainų autorius ir kompozitorius Nickas Cave'as vis dažniau muziką iškeičia į kiną. Naujausias jo darbas – ne naujas muzikos albumas, o kino filmas. Menininkas sukūrė ne tik gangsteriškiausio metų trilerio „Virš įstatymo“ garso takelį, bet ir šio filmo scenarijų.

Tai jau ne pirmasis N. Cave'o darbas kino aikštelėje. Jis yra sukūręs daugiau nei penkiasdešimties filmų garso takelius, parašęs trijų juostų scenarijus, pats išbandęs net ir aktoriaus bei režisieriaus duoną.

Trilerio „Virš įstatymo“ scenarijų N. Cave'as parašė remdamasis Matto Bonduranto romanu „Girčiausia pasaulyje apygarda“. Knyga sukurta pagal tikrus įvykius, nes M. Bondurantas ištyrė ir aprašė savo paties senelio Jacko Bonduranto nusikaltimus Virdžinijos valstijoje.

Juostos režisierisus - australas Johnas Hillcoatas.

Filmo veiksmas vystosi Amerikoje, sausojo įstatymo taikymo laikais ir pasakoja vienos šeimos, užsiimančios alkoholio kontrabanda, istoriją. Rūkstantys ginklai, kraujo ir alkoholio upės bei bebaimiai vyrai jau spėjo sužavėti ir šiųmečio Kanų kino festivalio publiką, kur juosta buvo pristatyta. Kritikų teigimu, jau seniai kino teatruose nebuvo tokio įtaigaus ir stilingo kriminalinio trilerio.

REKLAMA

Filme alkoholį ir savo bei kitų kraują lieja geriausių aktorių komanda, kuri nepadarytų gėdos ir tikriems gangsteriams – iš „Tamsos riterio sugrįžimo“ lietuviams pažįstamas Tomas Hardy,   „Transformerių“ vaikinas  Shia LaBeoufas, Gary Oldmanas, Jessica Chastain ir kiti.

„Virš įstatymo“ premjera Lietuvos kino teatruose jau spalio 12 d.

„Virš įstatymo“ (nuotr. „Incognito Films“)„Virš įstatymo“ (nuotr. „Incognito Films“)

Lietuviškai titruotas anonsas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų