• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Visai neseniai į žiniasklaidos akiratį pateko Bulgarijos princesė Kalina. Tačiau dėmesį patraukė ne jos liemenį apnuoginanti suknelė ar ryškiai oranžiniai plaukai, o dar niekada nematytas raumeningas kūnas, kuris privertė karališkosios šeimos gerbėjus suabejoti, kaip seniai princesė turi tokį atletišką kūno sudėjimą.

Visai neseniai į žiniasklaidos akiratį pateko Bulgarijos princesė Kalina. Tačiau dėmesį patraukė ne jos liemenį apnuoginanti suknelė ar ryškiai oranžiniai plaukai, o dar niekada nematytas raumeningas kūnas, kuris privertė karališkosios šeimos gerbėjus suabejoti, kaip seniai princesė turi tokį atletišką kūno sudėjimą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mažai kam žinomos Bulgarijos princesės Kalinos gyvenimą jau seniai gaubia paslaptis. Visgi jame slepiasi svarbios veido rekonstrukcinės operacijos ir triūsas sporto salėje. 

REKLAMA

Bulgarijos princesė Kalina yra vienintelė karaliaus Simeono ir karalienės Margaritos duktė ir penktasis vaikas šeimoje.  

Nuo pat mažens ji buvo linkusi į meną. Baigusi Prancūzų licėjų ir tęsusi studijas Madrido anglų koledže, Kalina persikėlė į Londoną, kur baigė meno istorijos studijas. 

Vranų rūmų biografijoje atskleidžiama, kad princesę „labai žavi bulgarų nacionaliniai siuviniai, sagės, amatai ir kostiumai“.

REKLAMA
REKLAMA

Viešų renginių metu ją dažnai galima pamatyti dėvinčią tradicinius bulgarų drabužius, anksčiau priklausiusius jai, karalienei Giovannai, derinamus su šiuolaikiniais akcentais ir detalėmis.

2002 m. princesė Kalina ištekėjo už ispanų jūrų keliautojo ir tyrinėtojo, UNESCO geros valios ambasadoriaus Antonio José (Kitín) Muñoz y Valcárcel.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

2007 m. kovo mėn. gimė jų sūnus Simeonas Hasanas. Nuo pat gimimo Simeonas-Hassanas buvo auklėjamas pagal bulgarišką dvasią ir tradicijas, buvo mokomas kalbėti bulgarų, ispanų, anglų, prancūzų ir arabų kalbomis.

Besikeičianti išvaizda

2000-ųjų pradžioje princesė pateko į žiniasklaidos akiratį po to, kai paaiškėjo, kad jai buvo atlikta rimta veido operacija, po kurios jos išvaizda smarkiai pasikeitė.

REKLAMA

Po daugelį metų trukusių spekuliacijų apie jos plastines operacijas Kitinas pagaliau nutraukė teorijas, kai patvirtino, kad jo žmona taip atrodė dėl nelaimingo atsitikimo, įvykusio vaikystėje. 

„Visos absurdiškos teorijos apie įvairias Kalinos operacijas ir estetines procedūras yra ne kas kita, kaip dezinformacija“, – 2018 m. „!HOLA¡“ sakė jos vyras, atskleidęs, kad jo žmona būdama aštuonerių patyrė nelaimingą atsitikimą, dėl kurio neteko dviejų priekinių dantų. 

REKLAMA

1999 m. Kalina kreipėsi į odontologą Londone, kad šis pakeistų išmuštus dantis karūnėlėmis, tačiau po komplikacijų princesė užsikrėtė infekcija, kuri išplito į nosies kremzlę. 

Pora buvo išvykusi į ekspediciją jūroje, kai Kalinos infekcija paūmėjo. „Dėl negalėjimo nuvykti į ligoninę ir sąlygų jūroje infekcija progresavo ir paūmėjo, pažeisdama dalį jos akies“, – paaiškino Kitinas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Princesę teko skubiai nugabenti į ligoninę ir skubiai operuoti, kad būtų išgelbėta nuo sparčiai plintančios infekcijos. „Ji padarė kosmetinę žalą, kuri tuo metu nebuvo svarbi, nes svarbiausia buvo išgelbėti akį ir nosį nuo infekcijos“, – paaiškino jos vyras.

Kontroversiškas gyvenimas

Princesė plačiai žinoma dėl savo eklektiško stiliaus ir polinkio į unikalias grožio tendencijas. 

REKLAMA

2006 m. Liuksemburgo didžiojo kunigaikščio Henri sidabrinių vestuvių metinių iškilmėse ji apsivilko braletę ir nėriniuotą sijoną. Prie savo įvaizdžio ji priderino voratinklį primenantį akių pieštuką ir vyšnių raudonumo lūpų dažus, o ant galvos ta proga užsidėjo juodo audinio skiautę.

Ji turi drąsią eklektiškų akinių nuo saulės kolekciją, o 2010-aisiais ją dažnai matydavome derinančią blizgučiais puoštus drabužius su storais baikerių batais. 

REKLAMA

2018 m. kunigaikštienė Kalina dar kartą įrodė savo polinkį į nežemišką madą, kai dalyvavo mišiose, skirtose karaliaus Juano Carloso tėvo mirties 25-osioms metinėms, su raukiniais ir šviesą atspindinčiais akiniais nuo saulės. 

2023 m. jai aštuoniems mėnesiams buvo atimta teisė vairuoti po to, kai buvo pagauta vairuojanti apsvaigusi nuo alkoholio ir atsitrenkusi į kitą transporto priemonę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Samokovo teismo sprendimu jai skirta 100 eurų bauda ir daugiau kaip 8664 eurų išmoka žalai, patirtai dėl praėjusią vasarą įvykusio autoįvykio, atlyginti.

Kadangi princesė Kalina, kaip ir jos vyras, mėgsta nuotykius, ji jau daugelį metų noriai sportuoja, tačiau dramatiškas rankų pokytis rodo, kad princesė gerokai sustiprino savo discipliną sporto salėje. 

REKLAMA

Pasak „Sloboden Pečat", 52-ejų metų princesė pastaraisiais metais atsidavė treniruotėms, tačiau jos rankų raumenys ne visada buvo tokie ryškūs.

Jos vyras gyrė savo žmonos „puikią fizinę formą“ dėl „sveiko gyvenimo būdo, kasdienių treniruočių ir geros mitybos“. 

„Tai atsispindi ne tik jos gerame raumenų tonuse, bet ir gražiame veide“, – sako Kitín.

Na galėtų apsikeisti rolėmis, ir rūbais su vyru.
Vyrui suknelė labiau tiktų o jai kostiumas.
Eina šikt kaip atrodo
Pagalvojau
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų