Aktorius Kvoščiauskas – apie simptomus, kuriuos pajuto po „AstraZeneca“ skiepo: su tokia būsena lipdavo ir ant scenos

Aktorius Eimutis Kvoščiauskas visai neseniai buvo paskiepytas „AstraZeneca“ vakcina. Vyras pasakojo, kad jau naktį pradėjo jausti šalutinius poveikius, tačiau pabrėžė, kad visą tai buvo verta iškentėti vardan to, jog ateityje bus apsaugotas nuo koronaviruso.

9

Naujienų portalui tv3.lt E. Kvoščiauskas daugiau papasakojo apie simptomus, kuriuos jautė po skiepo.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eimutis Kvoščiauskas

Antradienį aktorius vyko pasiskiepyti „AstraZeneca“ vakcina. Jis sakė, kad jokių dvejonių dėl skiepo nekilo: „Iš pradžių galvojau, kad ilgai nesiskiepysiu. Maniau, jog kol ateis mano eilė skiepytis – bus jau patikrintas pats skiepas ir matysiu, kokie yra teigiami ir neigiami šio skiepo dalykai. Tačiau netikėtai gavau galimybę skiepytis. Nedvejodamas sutikau, nes norisi kuo greičiau grįžti į gyvenimą. Dėkingas Vilniaus savivaldybei, jog ėmėsi tokio vakcionavimo būdo. Pabandžiau užsiregistruoti ir gavau skiepą. Greičiausiai jį gavau dėl savo gretutinių ligų.“

Anot pašnekovo, jis turi pažįstamų, kurie skeptiškai žiūri į žmonių vakcinavimą, tačiau gerbia jų nuomonę. „Turiu daug draugų, kurie yra vadinami antivakseriais. Jeigu tai yra pagrįsta nuomonė, tuomet aš ją gerbiu. Tačiau apie tuos, kurie pilsto iš tuščio į kiaurą ir ieško juodų kirmėlaičių baltuose respiratoriuose – neverta kalbėti“, –  savo poziciją išsakė E. Kvoščiauskas.

Aktorius neslėpė ir to, jog po skiepo jo laukė nelengva naktis, mat pasirodė šalutinis poveikis.

„Mano daugelį draugų irgi ištiko tokia organizmo reakcija į skiepą. Jau buvau tam nusiteikęs. Man naktį pakilo temperatūra, pradėjo gelti, o vėliau ir laužyti sąnarius bei kaulus. Dieną skaudėjo gerklę ir galvą bei buvo pakilusi temperatūrą iki 38 laipsnių, bet aš jos nelabai ir jutau. Kaip pats juokauju, anksčiau su tokia būsena eidavau ir į sceną vaidinti, nes dėstytojai ar režisieriai liepdavo tai daryti. Išgerdavau kokią nors tabletę ir eidavau vaidinti. Visą tai išgyventi tikrai galima. Vardan to, kad ateityje būsi apsaugotas nuo koronaviruso“, –  apie savo sveikatos būseną kalbėjo pašnekovas.

Tiesa, vyras prieš skiepą kiek bijojo, mat jo draugai taip pat susidūrė su tam tikru šalutiniu efektu: „Ilgai laukti skiepo neteko. Užsiregistravau ir kitą dieną vykau skiepytis. Eilutė buvo trumpa, viskas labai vyko saugiai. Personalas buvo labai mandagus. Procesas tikrai greitai įvyko. Galbūt, kad kiek baisu buvo vykti, nes daugelis draugų sakė, kad po skiepo buvo sunkiau. Vieni negalėjo pakelti telefono, kitiems – priminė sunkią gripo formą. Aš kiek pabijojau, bet tam nusiteikiau. Dabar esu labai laimingas dėl skiepo.“


Rašyti komentarą...
S
Skaitytojas
2021-04-07 22:49:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar kiekvieno gyventojo interesas taptigydytojų virusologu. Lyginti ivairius straipsnius ir pasisakymus. Skaityti ir ne Lietuvos patirti. Skaityti daugelio virusologų straipsnius. Lyginti ieškot mokslinės patirties. Daugiau ir turi buti rašoma ir apie aplamai vakcinas kaip jos veikia, iš kokių vaistų sudaryta, kaip tos dalys veikia. Ieškot paciam ir medicininiuose žininuose apie vakcinų sudetinęs dalis ar nera prigrusta kokių sveikatai žalingų vaistų. Pulti skiepytis aklai nera protingiausia rizika. Covidas siauteja jau metus ir beveik visi esame gyvi. Nuo covido mirė tik 1% Lietuvos gyventojų. Daugiausia seni ir ligoti kurie ir be covido pagalbos galejo mirti jau bet kuria diena. Dar ir gydymas buvo aklas užmiršta tarybine tokiu virusinių ligų praktika gydymo. Sunaikintas pats virusologijos mokslas, rajoniniai ligoninių infekciniai skyriai, neruošiami gydytojai virusologai. Nepritaikoma pasaulinė gydymo patirtis. O ji yra, apie ją rašoma. Ir vaistai yra kurie buvo taikomi gydymui jau labai seniai. Tik tiek visoje E S užteko proto kad karantino ribojimais sužlugdyti veiklas ir ekonomika. Ir nepadejo . Ir nebepadės. Pasitaike labai skvarbus tas covidas. Neišvengiamai pasieks jau visus gyventojus. Ir vakcinuoti irgi užsikrėtinės ir sirgs. Ar sunkiau ar lengviau už skiepitus dar nenustatyta statistika. Be to visi atvejai bus nepanašus vienas i kitą. Blogiausia dabar tai kad valdzia vis nesako tiesos apie tikra užsikretusių skaicių. Šiomis dienomis rašo 7,5% nuo pratestuotų. Tai ta procenta dauginkit iš 100000 gyventojų. Gaunasi 7500 užsikrėtusių pliusinių. O ne keli šimtai .Lietuvos mastu apie 200000 covidinių. Jokie karantiniai ribojimai nepadėjo tik bereikalo žlugde žmones ir ekonomika. Ir nepadės. Covidas jau visur aplinkui ir gatvese ir darbe ir namuose savo. Ir ypač namuose visur. Buvo to covido perykla inkubatoriai. Taip kad aiškiai persirgo dauguma gyventojų. Kiti ne po viena karta. Ir gyvename ir gyvi esame. Panegaluojame kartais bet dažniausiai truputi, lengviau kaip nuo paskiepijimo. Covidas galima teigti buvo dirbtinai paskelbtas baisiau gripo. Galimai iš neaiškių politinių sumetimų. Nors ir gana aiškų. Ribojimais sužlugdyti smulkujį ir vidutinį versla, žmonių veiklas ir psichinę sveikata, dresiruot gyventojus vykdyti ir pačius nepagristus ir kvailus valdzių nurodymus. Rašoma covidu vykdomas net santvarkos pakeitimas i pasauline socialistinę. Dar baisesnę kaip jau gyvenome. Su išties totaline visko kontrole. Varžtai tai vis labiau veržiami. Kontrolės varžtai. Net naminius gyvunus nori sučipuoti jau. Paskui ir žmones. Taip kad totalinė kontrolė ateina bekovojant su covidų. Jau gana išdresiruoti tapom atsisakyt laisvių ir paties gyvenimo. Jau atemė patį gyvenimą. Vardan kovos su covidu. Ir visiem tinka net. Pasisekė ekspermentas. Tai užveržinės varžtus toliau, kol liks prispausta minia su kuria valdantieji darys ka tik užsigeidzia. Galimai viskas daug toliau siekia kaip kova su covidu.
Atsakyti
-12

k
klausimas
2021-04-07 19:23:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš kur tų ligonių tiek atsirado, negi aktorystė-liga
Atsakyti
-11

B
Brima
2021-04-07 20:27:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aktorystė ,skiepai niekis prieš kitą ligą.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų