Aktorė Bražinskaitė paminėjo ypatingą progą: „Nesitikėjau, kad gyvenimas taip stipriai versis aukštyn kojomis“

Visai neseniai aktorė bei psichologė Lina Bražinskaitė minėjo ypatingą progą. Gruodžio mėnesį ji atšventė 41-ąjį gimtadienį. Kalbėdama apie gimimo dieną, ši pasakojo, jog šis gimtadienis buvo toks, kokio jai ir reikėjo.

16

Naujienų portalui tv3.lt serialo „Prakeikti“ aktorė papasakojo apie savo gimimo dieną bei pasidalijo šventinės fotosesijos kadrais.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lina Bražinskaitė su vaikais

„Smagu šventes švęst... Dabartinė situacija diktuoja kiek kitokį jų formatą, be puošnių suknelių, būrio draugų, griausmingų vakarų ir tiesą sakant, aš esu išsiilgusi tos ramybės. Tad toks buvo ir pastarasis mano gimtadienis – karantininis, pižaminis. Jis būtent toks, kokio man dabar ir reikėjo“ – šypsosi gimtadienio sveikinimus priėmusi aktorė, psichologė Lina Bražinskaitė. – 2020-tieji buvo absoliutus perversmas – visai šaliai. Nesitikėjau, kad gyvenimas taip stipriai versis aukštyn kojomis ir man... Tarp kitko, nesakyčiau, kad tai buvo liūdniausias ar blogiausias gimtadienis.“

Tarp didžiausių metų švenčių gimusi aktorė savo šventės įprato nesureikšminti. „Vaikystėje gimtadienius švęsdavau tik su tėvais ir seneliais, nes tuo metu būdavo mokinių atostogos ir klasės ar kiemo draugai dažniausiai kur nors išvykdavo su savo tėvais. Vėliau gimtadienis irgi neretai ištirpdavo švenčių gausoje, – pasakoja. – O šis buvo kitoks dar ir tuo, kad sutikau jį ypatingai glaudžiame šeimos rate – laisvai, ramiai ir tingiai, su daug šilumos ir meilės. Buvo taip jauku, kad visą dieną nei vaikams, nei man nesinorėjo lįsti iš švelnių pižamų.“

Lina neslepia, kad ir ypatingų gimtadienio norų ji neturėjo. „Bėgant laikui vis labiau pradedi vertinti ne materialias, o dvasines dovanas. Man didžiausia dovana ir laimė yra mano vaikų meilė – tikra, tyra ir besąlygiška“, – kalbėjo pašnekovė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų