A. Schwarzeneggeris vis dar tikisi susitaikyti su žmona

Veiksmo filmų aktorius ir buvęs Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris, nepaisant vykstančio skyrybų proceso, vis dar tikisi susitaikyti su savo žmona Maria Shriver, praneša agentūra AFP.

Savo biografijoje, kurios ištraukas spausdina Vokietijos laikraštis „Bild“, 65 metų aktorius rašo: „Skyrybos vyksta, bet aš vis dar viliuosi, kad Maria ir aš galime vėl būti vyras ir žmona. Aš myliu Marią“.

Austrijoje gimęs aktorius savo memuaruose pirmą kartą atvirai kalba apie savo romaną su namų tvarkytoja Mildred Baena, su kuria 1996-aisiais sugyveno sūnų Josephą. Jo žmona tuo metu su vaikais atostogavo.

„Mildred pas mus dirbo penkerius metus, ir saiga mes vieni atsidūrėme svečių name. Kai Mildred rugpjūtį pagimdė vaiką, neleido abejoti, kad tėvas yra jos vyras. Būtent tuo norėjau tikėti ir aš - ir tuo tikėjau daug metų“, - laikraštis cituoja knygą.

Tiesa išaiškėjo tik praėjus 14 metų, dieną po to, kai jis pasitraukė iš gubernatoriaus posto. Jiems lankantis pas šeimos psichologą, Maria atskleidė, kad seniai nutuokė paslaptį. A. Schwarzeneggeris prisipažino. Po šios išpažinties žmona paprašė skyrybų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų