Nėštukių kova: I.Morkūnienė ir J. Žižė elegantiškai nuslėpė ryškėjančius pilvukus

Ketvirtadienio vakarą madai ir stiliui neabejingos Lietuvos garsenybės susirinko į „Newmood“ mados kambario atidarymą. Jo metu žinomos moterys virto stilistėmis ir renginyje pristatė savo sukurtus drabužių derinius, o vakarą vedė ištikima klientė ir viena stilingiausių šalies moterų – Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

„Newmood“ mados kambario atidarymas (nuotr. Eimanto Genio)
59

Į kaip niekad stilingą renginį atvyko būrys žymių moterų. Pasirodė Egidijaus Dragūno mylimoji Kotryna Kozlovaitė, dainininkė Neringa Šiaudikytė, drabužių kūrėja Simona Nainė, vadybininkė Neringa Zeleniūtė, laidų vedėja Indrė Stonkuvienė ir daugelis kitų.

(59 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Newmood“ mados kambario atidarymas

Indrė Stonkuvienė parodė visur suspėjančiai mamai tinkantį derinį ir tai, kaip vos keli aksesuarai gali pakeisti visą drabužių ansamblį. Dizainerės Julijos Žižės derinys parodė, kad elegancija nebūtinai turi būti juoda. Ryškios spalvos yra puikus pasirinkimas rudeniui.

REKLAMA

Svarbiausia yra suderinti jas tarpusavyje. Socialinių tinklų žvaigždės Karolinos Meschino pasirinktas gatvės stiliaus ir elegancijos derinys tinka einant pasilinksminti į miestą su draugėmis, o vizažistės Deimantės Kazėnaitės aprengtas modelis pademonstravo, kaip turi atrodyti charizmatiška, moteriškumą ir eleganciją įkūnijanti miestietė.

Šventinio vakaro metu savo derinius pristatė ir „Newmood“ stilistų komanda, kuri ne tik kuria derinius visiems internetinėje parduotuvėje pateiktiems drabužiams, bet ir suteikia nemokamas konsultacijas visiems savo užklausas svetainėje pateikusiems lankytojams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų