Nuotraukoje netyčia užfiksavo didžiausia merginų gėdą: tačiau komentatoriai nesmerkė

Iskra Lawrence (26) socialinių tinklų pasaulyje gerai žinoma dėl neretušuotų nuotraukų, kuriose ji demonstruoja savo tobulą ir šiek tiek apkūnų kūną, tačiau jos nuotraukose ne tik neslepiamas celiulitas ir strijos. Vienoje naujausių savo fotografijų „Instagram“ paskyroje mergina išdidžiai demonstruoja ir „kupranugario pėda“ vadinamą reiškinį.

Iskra Lawrence (nuotr. Instagram)
50

Britų kilmės šviesiaplaukė po pasidalinta fotografija rašė, kad įsiamžinti sumanė, nes tą dieną jai labai patiko jos makiažas ir plaukai, sukurti būtent fotosesijai, ir visai nepagalvojo apie kelnes ir jų prigludimą.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. To gėdytis neturėtų nei viena moteris: kelnės išryškino jos „kupranugario pėdą“

„Šią nuotrauką padariau labai greitai, nes po akimirkos turėjau skubėti į fotosesiją. Kai į ją pažvelgiau vėliau, supratau, kad dėl ryškiai matomos „kupranugario pėdos“ negalėsiu jos įkelti į socialinį tinklą. Tačiau ar tai man trukdo? Ne, tad nusprendžiau nuotrauka pasidalinti. Neleiskite, kad kitų nuomonės trukdytų jums daryti tai, ką norite“, - rašė ji.

REKLAMA

Nuotraukoje Iskra pozuoja dėvėdama pilkas sportines kelnes, kurių šonus puošia baltos linijos. Jos įvaizdį papildo paprasto stiliaus taip pat pilkos spalvos trumpai kirpti marškinėliai ir mielas širdies formos kaklo papuošalas. Plaukus mergina surišo į kasą, taip užbaigdama šį sportišką derinį.

Plius dydžio modelio oda švytėjo natūralumu, o veidą dengė vos pastebimas makiažas.

Iskra nepraleidžia progos pasigirti savo neredaguota ir kitokia nei visų modelių figūra. Praeitą savaitę mergina pasidalino fotografija, užfiksuota profesionalių fotografų fotosesijos Los Andžele metu, ir papasakojo, kaip išmoko pamilti savo stiprias kojas.

„Džiaugiuosi, kad nebe nekenčiu savo kojų ir matau, kokios jos stiprios, gerbiu kūną už jo sugebėjimus“, - rašė Iskra.

Tęsiant tą pačią temą, šviesiaplaukė gražuolė pridūrė mėgstanti žiūrėti į neretušuotas paparacų darytas nuotraukas, kuriose įamžintas kiekvienas natūralus jos išvaizdos aspektas, nuo kūno išlinkių iki strijų.

„Suprantu, kad gimiau po laiminga žvaigžde, tačiau, po velnių, man patinka stebėti paparacų darytas nuotraukas, kuriose esu natūrali, su visomis linijomis ir tigro dryžiais“, - teigė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų