Įnikusi į fitnesą atsikratė gigantiškos krūtinės, dėl kurios kentėjo ilgus metus

Moteris, kuri kažkada laukė eilėje krūtų mažinimo operacijai, atskleidė, kaip drastiškai natūraliais būdais pati jas susimažino. Tai – septynerių metų trukmės dietą ir mankšta.

Mel Cech (nuotr. Instagram)
40

Britė Mel Cech „Instagram“ pasidalijo nuotraukų koliažu, kuriame pademonstravo neįtikimą kūno formų transformaciją. Ji savo dabartinę išvaizdą palygino su ankstesne. Akivaizdu, kad didžiausias skirtumas – krūtinės dydis. Šiuo metu buvusi didžiakrūtė džiaugiasi kur kas mažesnėmis krūtimis.

Fitneso mylėtoja tvirtino nustėrusi, kuomet viena geriausių bičiulių atsiuntė jai nuotrauką, kurioje matyti didžiulis jos biustas. Draugė nusivylė, kad dabar iš Mel „nieko nelikę“.

REKLAMA

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įnikusi į fitnesą neteko gigantiškos krūtinės

Pirmoje nuotraukoje Mel krūtys tiesiog virsta pro viršutinė suknelės dalį. Tuo tarpu sekančiame kadre jos krūtų pro palaidinę net nesimato.

„Ši nuotrauka užfiksuota prieš septynerius metus. Aš buvau visiškai nepatenkinta tokia išvaizda. Tai buvo labai nepatogu“, – tvirtina moteris.

Ji patikino dabar besijaučianti taip, tarsi būtų atsikračiusi 90 procentų savo kūno svorio. Anksčiau jai buvo sunku bėgti, šokinėti ir net vaikščioti.

„Laukiau labai ilgoje eilėje dėl krūtų mažinimo operacijos. Tuo pačiu metu kovojau su reumatoidiniu artritu ir vis paminimu mano seksualumu. Tai tikrai nebuvo pati maloniausia patirtis mano gyvenime“, – tvirtino moteris.

Reumatoidinis artritas Mel buvo diagnozuotas, kuomet jai tebuvo dešimt metų. Tačiau jos gyvenimas kardinaliai pasikeitė, kuomet pradėjo reguliariai lankytis sporto klube.

„Neturėjau supratimo, ko imuosi, tačiau save atradau kaip asmeninę trenerę. Tai mane privertė ir pačią gyventi sveikiau bei nuolat sportuoti“, – aiškina Mel.


Rašyti komentarą...
P
Puma
2017-08-10 06:07:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moteris turi būt moteriška, o ne kačiokė-raumenų kalnas. Grožio jai tai nepridėjo, o kaip tik subjaurojo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų